Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a Bródy Imre Gimnázium?

Milyen a Bródy Imre Gimnázium?

Figyelt kérdés
Vannak akik oda szeretnének menni,vagy már oda járnak? Milyenek a tanárok és a diákok? Igaz,hogy fogyatékkal élők szoktak oda járni?

2013. márc. 11. 21:48
 1/7 anonim válasza:
Nagyon jó a Bródy. Én a Vörösmartyból mentem át, amit utáltam nagyon lekezelőek ott az emberek. Míg a Bródyban tök jófejek a tanárok és diákok egyaránt. Csak ajánlani tudom.
2013. márc. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

az egész iskola fogyatékos, esküszöm

én nem szeretem a helyet, de ez emberfüggő

milyen tagozatra mennél?

2013. márc. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2013. márc. 13. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én a média tagozatra jelentkeztem.
2013. márc. 14. 20:37
 5/7 anonim válasza:
1-es vagyok. Ha a médiára jelentkeztél jól fogod érezni magad. Én drámás vagyok, de általában a 2 osztály össze van vonva.
2013. márc. 15. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
már nincs dráma, se művészeti, csak média.
2013. márc. 16. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 tamiiihxdd válasza:
Mindaket testverem odajart! Nekik bejott, es az annyira nem jo tanulokat is felveszik, de nem azert mert fogyatekos iskola! Most megyek nyolcaikba, oda(is)fogok felvetelizni, utananeztem, es mondom mindaket tesom odajart. Mindaketten mediatagozatra, mostanra mindketto mediaszakos egyetemre jar, mert amikor a "bizottsag" meghallotta, hogy a Brodyba jartak, azonnali hatallyal felvettek okat! Ugyhogy en ajanlani tudom, es en is oda keszulok! :)
2014. júl. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!