Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Madách...

Pat20 kérdése:

Mi a véleményetek a Madách Imre Gimnáziumról? (Budapest)

Figyelt kérdés
Főleg a közösségi élet, a programok érdekelnének, de az oktatás színvonalára, a tanárokra és a tanulókra is kíváncsi vagyok:) Előre is köszönöm a válaszokat!:)

2013. ápr. 22. 16:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Ide fogok járni,és imádom!!! :D Nagyon jó suli,csak ajánlani tudom.A tanárok jók,de kérdem én,hol nincsenek kicsit rosszabb tanárok is? :) A közösség fantasztikus.De ahhoz ,hogy bekerülj,kell egy nagyon jó felvételi,vagy kitűnő bizonyítvány és egy közepesen jó felvételi ( kb. 65 pont)

Programokból nagyon sok van,pl Madách-nap.:D Én egy ápolt,rendes,kitűnő tanuló vagyok,osztálytársaim is ilyenek lesznek.Tehát az egész Madách diákság ilyen.

Gyere ide bátran! Várunk!

7.-es vagy?

2013. ápr. 23. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi, igen a nővérem most felvételizett és kedvet kaptam nézegetni a sulikat és a Madách tetszett a legjobban:)
2013. ápr. 23. 15:57
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves első, milyen ügyes vagy, hogy még nem is jársz ide, de már tudod, hogy milyen.De most komolyan: 65 pontos felvételi? Lehet, hogy idén ez elég volt, bár nem vagyok benne biztos, de ennél azért jobb kell, inkább 70-75 körül. Matek lehet 2-3 ponttal rosszabb, mint a magyar, de ezt a nyílt napon elmondják. És ezek a minimum pontok, mert azért aki 130ik helyről kerül be, az azért nem olyan fényes eredmény.

Egyébként tanárok jók, legalábbis minden tantárgyból van legalább 1-2 nagyonjó tanár, viszonylag jól felszerelt a suli (projektorok, számítógépek, e-tábla stb) ésszerű órarend (végzősöknek lezárás után tömbösített, szinte fakultatív órarend) heti öt tesi rendes megtartása (szerencsére nem érint engem). A közösség nagyon jó, tényleg sok program van, az erdei suli pedig tematikus, ahogy a gólyatábor is. Tanulók meg: szerintem nem pozitív, hogy ápoltak, mert az alap dolog :D van egy minimális "elit" de tényleg csak hatalmas idézőjelben meg zárójelben, mert nem vágnak fel meg semmi, csak azért kell hozzájuk tüdő. Általánosságban mindenki jól kijön mindenkivel. Én szeretem, csak ez az év volt kissé nehéz és még csak most jön a java...

2013. ápr. 26. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó,bocsánat,csak nagyon örülök,hogy felvettek,és csupa jó dolgot hallottam az iskoládról,így jobb? De hagyjuk...szóval az én eddigi tapasztalataim alapján a Madách nagyon jó választás. : '(
2013. ápr. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%

Bocsánat, hogy így felkaptam a vizet, csak egyszerűen hihetetlen, hogy mennyire csak a jót hallja meg mindenki :D

De azért érthető, hogy kívülről nem lehet megítélni semmit, főleg nem egy iskolát, ahova jár többszázféle diák és 50-60 féle tanár, mind más-más személyiséggel és tanítási módszerrel.

De amúgy jó suli, ha nem orvosira akarsz menni vagy nem vegyésznek készülsz :D

2013. ápr. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a humán érdekel,de amúgy ez természetes,hogy csak a jót halljuk meg/mondják el. :) Miért,mi "szörnyű" ott,ha lehet ilyet írni? :) Eddig nem sok rosszat hallottam a MIGről,úgyhogy érdekel. :)
2013. ápr. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
En 9.-es madachos vagyok, nyolcosztalyosbol jottem at, es egyaltalan nem bantam meg. :) Az elozo sulimhoz kepest a kozosseg hatalmas valtozas egyertelmuen pozitiv iranyba, imadom. A tanulas kemeny. Az elozo madachos kommenthez annyit tudnek meg hozzafuzni, hogy a fizikatanarokkal (...) kell vigyazni nagyon, de majd rajossz, hogy mindegyikuk jot akar :) Csak ajanlani tudom, viszonylag konnyen megkozelitheto, es hangulata van az egesz sulinak, mikor belepsz. Tenyleg nagyon szeretem, es szeritem ezzel minden madachos igy van. :)
2013. máj. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
igen, én is pont a fizikatanárra gondoltam :DD szerencsére nekem nem ő van, de vele is nagyon jól szórakoznak órán a diákok, én azt hallottam.
2013. máj. 3. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!