Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Károlyi Mihály két tannyelvű...

Károlyi Mihály két tannyelvű spanyol 2014?

Figyelt kérdés
Károlyi Mihály két tannyelvű iskolába szeretne menni a gyermekem. Spanyolt szeretne tanulni. De sajnos lett hármasa a 7. év végi bizonyítványban. Matek és nyelvtan. A többi 4-5, plusz angolból már megvan az alapfokú BME.C vizsga, félévig szeretne középfokot is. Megpróbáljuk vagy sem? Javíthat a felvételi? Köszönöm!
2013. jún. 23. 21:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Az a két hármas nem a világvége! A felvételi nagyon sokat számít, illetve a szóbeli is. Az egyik ismerősöm ebben az évben jutott be, és az ideiglenes listán nagyon hátul volt, senki sem gondolta, hogy felveszik, de felvették! Az ideiglenes semmit sem jelent, nagyon sokan kiesnek előled! Én is most felvételiztem gimnáziumba, a listán 82. voltam és felvettek egy 35 fős osztályba. :)
2013. jún. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez biztató!
2013. jún. 26. 11:11
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha meg nem jön össze akkor bátran ajánlom a pesterzsébeti Kossuthnak a spanyol NYEK osztályát, valami fantasztikus :)
2013. jún. 26. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én anno összesített listán hátulról kb a 16. voltam és lám, most a Károlyiba tanulok. :D
2013. aug. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Megjegyzem, vannak osztálytársaim, akik utánnam voltak..
2013. aug. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tényleg nem a világ az a két hármas,a nyolcadik félévnél próbáljon javítani és persze a legfontosabb a központi,aztán pedig a szóbeli. Hajrá!:)
2013. szept. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha jót akarsz a gyermekednek én nem ajánlom ezt az iskolát!
2013. nov. 20. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!