Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért mondják azt, hogy a...

Miért mondják azt, hogy a Berzsenyi Dániel Gimnáziumban ilyen meg olyan kemény a testnevelés óra?

Figyelt kérdés
A válaszokat előre is köszonom!

2013. aug. 7. 21:46
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én meg kettő éve a Berzsenyibe járok és mind a hármat ismerem kivéve az új tesitanárt. Egyik sem annyira kemény nem tudom, hogy melyik a szigorú neked. Hetedikben a tesitanárral csak játszottunk (méta, kidobó.. stb.) jó nem mindig. Aztán van a másik kettő az egyik egy kicsit kivételezik a lányokkal, női fekvő? komolyan. A másik meg nem szereti a gyűrött tesipólót :)) és vannak napok amikor tök jó pl. tollasozás, pinpong, ami talán nem nagyon tetszik a többieknek, az a futás de nem nevezném keménynek a tesit.
2013. okt. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
És jól gondolom, hogy egy 8.-os és egy 9.-es nem értenek egyet???
2013. okt. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

4 tesitanár van az iskolában. A 3 régebbiről annyit tudok, hogy van egy nagyon szigorú hölgy (néha van vele órám), egy közepesen szigorú férfi, teljesen átlag tesióra (tartott nekünk tesit), és egy nagyon laza idősebb férfi. Ő nem tartott még nekünk órát, de ismerem.

Az új tanár egy fiatal tanárnő, elég szigorú, mivel maga is sportember, de emellett szerintem tök korrekt, lehet vele beszélni normálisan. Mi tökre szeretjük (legalábbis nem hallottam még rosszat az osztálytársaimtól). Ő tanítja a mostani 9. évfolyamban az egyik osztály fiúit. A másik nő azt hiszem nem tanít fiúkat tesire, de ebben nem vagyok biztos. Szerintem összességében egyáltalán nem olyan vészes, maximum az általam elsőként említett nő. De az ő órája is kibírható, abszolút.

2014. jan. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Az utolsó nagyon jól leírta. :)

Amúgy igen, az új tanárnő tanítja az egyik 9-es fiúcsapatot. :D

2014. jan. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!