Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Református Kollégium...

Debreceni Református Kollégium Gimnáziumáról vélemények? Iskola és koli egyaránt érdekelne.

Figyelt kérdés

2013. aug. 21. 16:28
 1/9 anonim ***** válasza:
25%

Színvonalas, de kemény!

Van hittan, és tanulni kell ezerrel.

De megéri...

2013. aug. 22. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
32%

Ott a pont !! Igaza van !

De nyilván a cél a tanulás !!

Én innen a Jogra megyek tovább !

2013. aug. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
23%
Azért nem kell túlmisztifikálni a dolgokat, egy átlagos, közepesen erős gimnázium. Azonban most újítják fel tízmilliárd forintból, jövőre kezdődnek a jó idők, eddig kicsit lelakott volt. Végzős vagyok, szóval én pont kimaradok a jóból, és csak az átmeneti időszak nehézségei maradnak meg :D
2013. okt. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%
Tudnál forrást mutatni ehhez a hazugsághoz? Legfeljebb építenek pár új imatermet, ahogy szokták, az oktatás színvonala pedig marad a béka segge alatt. Az első két hozzászóló teológus, és parancsba adták nekik az efféle válaszokat. "Jogra megyek.." Igen, esetleg oda felvételizel. Aztán majd szépen pofára esel.
2014. jan. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
46%
Ne hazugságozz, most tényleg élhetőbbé teszik az egész helyet, bár kb három kivétellel az egész tanári kart repíteném legszívesebben, hogy normális legyen a suli.
2014. aug. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
Kíváncsian várom a gyakorlatba hogyan sikerül átültetni, de ezek szerint legalább abban egyetértünk, hogy az oktatás színvonala egy kalap szemét.
2014. aug. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%
Ne viccelj már, meg sem tudnám számolni, hány évfolyamtársam szopta be amiatt, mert azt hitték, hogy az iskolában bőven ötös teljesítményük elég lesz ahhoz, hogy normális szakra vegyék fel őket.
2014. aug. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

Valami ilyesmire számítottam, azt a felújítást pedig majd csak nézd meg, tudod a lánykoliban is van kosárpálya, igaz hogy az emeletre tették, ezért nem lehet használni, de valami haver vállalkozó jól járt, egyházi fejesek zsebe kitömve, mindenki boldog, énekelgetünk, hirdetjük az adakozás lehetőségét, az oktatás az meg kit érdekel..

Ez a recept itt is garantált.

2014. aug. 9. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
0%
Voltam az épülő suliban április végén, maga a cucc építészetileg nem volt rossz, de már jöttek a szerencsétlenségek rendesen, a legjobb elhelyezkedésű/kinézetű termek jó részét lenyúlták tanári pihenőnek, hasonlók.
2014. aug. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!