Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debrecenben a Tóth Árpád...

Debrecenben a Tóth Árpád Gimnázium miért van annyira felfújva? Közel sem a legjobb, a középiskolák között a 11. helyen van!

Figyelt kérdés
2009. nov. 8. 21:07
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
72%
És? Ha már nincs a TOP10-ben, le kell pukkannia?
2009. nov. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
Mert oda jár a sok pénzes csemete.
2009. nov. 9. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
79%
Csak a 11. legjobb, hát beszarok. Az már nem is iskola.
2009. nov. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:

Gondolom többek közt a felszereltsége, meg az újszerű kinézete miatt büszke rá a város. Ami mondjuk nem csoda, tényleg nagyon szép.

Bár ez hogy is lehetne meglepő, mikor az oda járok fele nem tisztességes módon jutott be.

Pedig járnak oda igazi tehetségek, és nem értem miért engedik, hogy a többi elől is elvegyék a helyet az ilyen pénzes zsákok.

Nem TÁG-os vagyok, de tapasztalat.

2009. nov. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
Az elitgimnáziumoknak mindig is meglesz az a tulajdonságuk, hogy a pénzes szülők csemetéit fel kell venniük. Sajnos.
2009. nov. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
Miért kellene? Az iskolák ma már nem tandíjból élnek.
2009. nov. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
Én oda fogok menni jövőre.
2009. dec. 30. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
Én is oda fogok menni jövőre, és egyáltalán nem tartozom a "pénzes csemete" kategóriába. Igen, a 11. de az országos rangsorban, a környéken a TÁG a legjobb ! És amúgy is hány középiskola van Magyarországon, hogy a 11. hely már nem is nevezhető jónak?!
2010. márc. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

Nem országos rangos!

Debrecen város középiskoláinak a rangosra! Tehát, nem országosan, hanem városi szinten a 11.

Higyjétek el, egy szakközépiskolával sokkal többre vihetitek!

2010. márc. 16. 18:23
 10/28 anonim ***** válasza:

A legjobb középsulik közé, összesen 2 szakközép van, ami felér, és talán TOP 20-ban van.

A Tóth Árpád Gimi bőven a top 10-ben van, nem is oktalanul.

Egyébként meg nem a gimi vs. szakközépről szól a kérdés..

2010. márc. 17. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!