Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debrecenben a Tóth Árpád...

Debrecenben a Tóth Árpád Gimnázium miért van annyira felfújva? Közel sem a legjobb, a középiskolák között a 11. helyen van!

Figyelt kérdés
2009. nov. 8. 21:07
1 2 3
 11/28 anonim válasza:
Még hogy Debrecenben a 11. legjobb. :DD Jó vicc. Kérlek támaszd alá! Mutass egy statisztikát, vagy valamit! Mert én rengeteg weboldal adatain keresztül be tudom bizonyítani, hogy az országban ott van a top15-ben.
2010. márc. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 A kérdező kommentje:
megkeresem a cikket és belinkelem neked!
2010. márc. 17. 20:21
 13/28 anonim ***** válasza:
Talán rosszul láttad, mert Debrecenben nem a 11. hanem az 1.!! És még hogy egy szakközépiskolával többre lehet vinni... ezt még te sem gondolhatod komolyan... Sok ismerősöm jár oda, és már 9.-ben olyan tananyagot vesznek, amit más gimiben egyáltalán nem oktatnak! ( nem hogy még szakközépiskolában)
2010. márc. 18. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:

Itt van például egy 2003-as rangsor:


[link]


Az országban a 10. legjobb!

2010. márc. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim válasza:

Hát, nagyon különbözőek ezek a rangsorok, de a TÁG mindenhol ott van a legjobb 15-ben.


A kérdező meg egyszerűen tévedett...

2010. márc. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem is jó a TÁG, de ha beleszólhatok, én a Kossuthba jártam anno, a tesómat meg nemvették fel a Kossuthba és a TÁGba ment.

Saját tapasztalat, hogy nekem jóval tbbet kellett tanulni és nehéz volt megharcolni a jegyekért, náluk csomó embernek megadták a jobb jegyeket a jó osztályátlag miatt, nálunk iylen sose volt tapasztalataim szerint.


Ettől függetelnül mnidekét suli jó, de a TÁG szerintem nem a legjobb suli, egyszerűen csak többen adják be a felvételi lapjukat oylan helyre ahova könyebb bekerülni, mint a Kossuthosok .

Ezek az orszáos rangsorok csalókák és pont ezért szerepelnek benne gyakran "noname" vidéki gimik is, amik nem is jók, csak épp sok diákot vesznek fel onnan egyetemtr, mert könnyebb szakokat jelöl be a többségük.


Volt osztálytársaim közül 7-en felvételiztünk a kossuthba és ketten kerültünk be. A TÁGba is mind a heten és oda mindenkit felvettek.

Ezek saját tapasztalatok. Etől függetlenül jó a TÁG.

2010. szept. 1. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
0%

Igen, tényleg évtizedekig a KOSSUTH volt a legjobb !!!

A családban volt több kossutthos és TÁGod is és a KOSSUTHban többet kellett tanulni, nehezebb volt bejutni és nehezebbenn lehetett ötöst kapni.

A családon belül többszrö beszéltünk már erről. Ez ígfy van.

ÉS általában akit nem vettek fel Kossuthba, az ment a TÁGba. 5 iylen ismerősöm is van.


Mostanában rossz a helyzet, rosszabbak az elitgimik, általános válság van . DE a Kosstuh 50 évig aaz ország egyik legjobb iskolája volt.

A TÁGosokról azért lehet többet hallani, mert jobban adnak a presztízsre. Meg olyan helyeket jelölnek meg felsőoktatási intézményekgben, ahova könnyebb bejutni, így jó, hogy sokukat felveszik.

Mindkettő jó, de a KOSSUTH volt mindig is a jobb.

2010. szept. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
68%

Sziasztok


nekem ez nem világos. Mi az hogy odajár a sok pénzes csemete és hogy a tanulók fele nem tisztességes úton jutott be? Mégis hogy kell ezt elképzelni? Az apuka bement egy vastag borítékkal a dirihez vagy befizette egy wellnes hétvégére?

A felvételi lapokat Győrbe küldik meg, ott döntik el ki hova megy...vagy nem? Akkor hogy hogy működik protekció? Olvastam itt hogy az Adyba se tudták elintézni valakinek a felvételijét hiába volt protekció. A TÁG -ba meg el tudják intézni?

Na okoskák válaszoljatok már hogy megy ez!!

Ha ez igaz akkor sok tanulóval szemben nagyon igazságtalan. Bár nem tudom elképzelni...

2011. jan. 8. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
ez engem is érdekelne
2011. jan. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
Mi történt? Nem tudtok válaszolni a kérdésemre? Vagy nem meritek megírni, hogy működik a protekció?:P
2011. jan. 15. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!