Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hol a legjobb a pénzügy-számvi...

Hol a legjobb a pénzügy-számvitel oktatás az országban jelenleg?

Figyelt kérdés
egyetemi/főiskolai képzésre gondoltam

2013. okt. 8. 20:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
BCE,BGF
2013. okt. 8. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Magasan a BCE a legjobb, utána lemaradva a BGF.
2013. okt. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
54%
BGF, BCE felejtős, nagyképűsködnek csak.
2013. nov. 27. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
6%
Na ne viccelj, ha egymás mellé állítunk egy főiskolát meg egy egyetemet nyilvánvalóan az egyetem a jobb. Nem értem, mégis mitől lenne jobb a BGF. Amúgy meg a HVG rangsor alapján a Corvinus Gazdálkodástudományi kara a legjobb a hallgatói kiválóság alapján (itt van a pénzügy-számvitel) és a Corvinus-t tartják az ország egyik legjobb felsőoktatási intézményének. Ha gazdálkodástudomány (akár pénzügy, akár TV, akár bármi egyéb gazdálkodás) akkor Corvinus, országos szinten itt a legjobb. Nem egy főiskolán.
2013. nov. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 fayth279 válasza:
83%

Az előttem posztoló nagyon jól bizonyította, hogy gőze nincs arról, hogy mitől lesz egy intézmény főiskola vagy egyetem. A részletekbe most nem mennék bele, ha érdekel valakit, majd utánaolvas.


Én BGF-PSZK hallgatója vagyok, nagyon jó a számvitel képzés, jók az oktatók (leszámítva 1-2-t, de mutassanak nekem egy olyan sulit, ahol minden tanár kifogástalan), a diákcentrum és a tanulmányi osztály segítőkész. Nehéz diplomát szerezni, kemény a tananyag, de nyilván egy diplomáért meg kell küzdeni, ha ingyen osztogatnák, akkor nem lenne akkora értéke.


Más intézményről nem tudok nyilatkozni, folyosói pletyka alapján nem fogom szarral dobálni se a Corvinust se a szegedi egyetemet, se más iskolát. Biztos vagyok benne, hogy más helyen is nagyon jó a képzés és értékes a diploma, nem csak az a jó, ahova én járok, de az biztos, hogy ha a PSZK-n végzel, akkor 1-1 interjú során elismerően néznek rád, és tudják, értékes munkaerő vagy.

2013. nov. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
85%
A pénzügy és számvitel ma a BGF-en a legelismertebb és legkeresettebb. Az iskola folyamatos együttműködésben van a nagy cégekkel és együtt alakítják ki a tananyagot. Folyamatosan naprakész tudást kapnak a hallgatók és rendkívül gyakorlatias az oktatás, ami szintén előny.
2013. dec. 16. 02:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
79%

BGF egyértelműen a legjobb. A leggyakorlatiasabb és ezáltal a leghasznosabb.

BCE-n nagyképű és lekezelő tanárok vannak csak, 10-20 éves tananyagokat bifláztatnak, a végén pedig nem ért semmihez az itt végzett hallgató, sok magológépnek azonban ez a megfelelő hely. Hogy mit fog utána kezdeni ezzel a borzasztó sok tudományos ismerettel, azt nem lehet tudni...

szóval BGF-re menj, ha jót akarsz magadnak...

2014. jan. 1. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Számvitel egyértelműen BME. Pénzügy BCE.
2015. dec. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!