Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek ezekről a...

Mi a véleményetek ezekről a gimikről?

Figyelt kérdés

Berzsenyi Dániel Gimnázium, Kölcsey Ferenc Gimnázium, Madách Imre Gimnázium, Leövey Klára Gimnázium, Veres Pálné Gimnázium, Corvin Mátyás Gimnázium


Milyenek a tanárok, az órák, a közösség, a hangulat? De amúgy bármilyen véleményt szívesen fogadok.

Előre is köszi :)

L


2013. nov. 24. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:

berzsenyi: elég erős, bejutni sem olyan könnyű

kölcsey: elitnek mondják, szimpatikus az iskola

madách: nehéz bejutni, de nincs berzsenyi szinten

leövey: ide már könnyebb bejutni, volt osztálytársam szereti

2013. nov. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én inkább azt tanácsolom, hogy tanulmányi szempontokat szem előtt tartva nézd meg a HVG és eduline idén készített felmérését a középiskolákról és az alapján dönts.
2013. nov. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Mint volt Leöveys, lehet hogy elfogult leszek, de :

Én IMÁDTAM!!! :)

A tanárok tanítottak (legalábbis próbáltak), és a legtöbbjük nekem szimpi is volt. Ebből kifolyólag az órákat is élveztem.A természettudományi tárgyakat nagyon magas szinvonalon tanítják, superül felszerelt kémia és fizika laborokkal, szóval ha ezek érdekelnek, akkor nagyon ajánlom. A közösség akkoriban fantasztikus volt, legalábbis az én osztályom, szóval a Leövey tényleg az a hely, ahol életre szóló barátságokat lehet kötni. (a jelenlegi páromat is itt ismertem meg:)) Az iskola pedig gyönyörű, a hangulatos udvarba kivétel nélkül mindenki beleszeret szerintem. :)

Összességében ha szeretnél egy erős, szinvonalas iskolába járni, de azért nem akarsz megszakadni a tanulásban, és érdekel más is a cigi, buli, pia dolgokon kívül, akkor melegen ajánlom a Leöveyt :)

20N

2013. nov. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!