Mit tanuljak tovább?

Figyelt kérdés

Nem nagyon vagyok egy talpra esett ember. Voltaképp nem sok mindenhez értek, szeretek emberekkel beszélni, meg úgy általában közlékeny vagyok mindenkivel. Pasi létemre nagyon kétbalkezes vagyok, egy bicikli megszerelése is felülmúl, ill. reszelés fúrás meg minden ilyen elég távol tőlem.

Az irodalmat szeretem, a filmeket is. Ez bibi, mert ezek ilyen igazi lumper dolgok, amikből különösebben megélni nem lehet. Szal ja, szarban vagyok


2014. jan. 20. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
És milyenek az eredményeid?
2014. jan. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Egyáltalán mi érdekel, reál vagy humán dolgok? Nem kell feltétlen minden pasinak ezermesternek lennie, bár az már mondjuk elég gáz, ha egy-két apróságot se tudsz megcsinálni magadtól.
2014. jan. 21. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Egyértelműen humán beállítottságú vagyok.

Milyen eredmények? Érettségi? A magyar például 90% lett, de annyira nem mérvadó szerintem a tanulmányi eredmény.

Jó azért betudok csavarni ezt azt, tehát mondom úgy: semmiféle affinitás nincs bennem az ilyen tipikus pasis melók iránt

2014. jan. 21. 13:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!