Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 38 pont elég a Raul Wallenberg...

38 pont elég a Raul Wallenberg Szk-ba (Bp. ), illetve a monori JAG-ba? Esetleg tudtok olyan iskolákat javasolni, ahová ilyen központival esélyes bekerülni és nem a tipikus lecsúszott gyűjtő színvonalon vannak?

Figyelt kérdés
Nagyon megköszönném a normális hangnemben íródott, hasznos válaszokat.

2014. jan. 23. 17:33
 1/8 anonim válasza:
Hát a mJAG-ba talán az E osztályba elég..a másikat nem ismerem...
2014. jan. 25. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :-) Én nem vagyok otthon a témában annyira, melyik az E osztály?
2014. jan. 26. 09:53
 3/8 anonim ***** válasza:
48%

Sziaa! Szerintem a JAG-ba nem elég mivel ott többszörös túljelentkezés van...

Tudok pár suli mondani ami nem gyüjtő iskola, de gyenge. Széchenyi-->azt mondják róla, hogy nagyon gyenge

Budai-->az osztálytársaimnak szimpi volt a nyíltnapon

Leövey-->gyenge, ha jól tudom nem kell oda felvételi

Arany J.-->talán ez a legjobb a felsoroltak közül, de lehet, hogy ide nem vennének föl...

Remélem tudtam segíteni: 14/L^^

2014. jan. 28. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtál, de már nem tud több iskolát beírni, az ofő elvette a rangort és már viszik fel gépre. Azt mondta több variáció nem lehetséges :(
2014. jan. 28. 17:57
 5/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok! Lehet, hogy rossz benyomást keltek vkik számára a jelen kommentemért, de a tanárod egy KÖCSÖG!!! Mi az, hogy már nem fogad el több varriációt??? Nálunk van olyan aki még be se adta.
2014. jan. 28. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Nem keltesz rossz benyomást, igazad van. A Sanci egy s_gg! Ez vitathatatlan. Látnád mikor jön be órát tartani... -.-

Mintha már minimum a szentté avattatását kéne indítványoznunk, mert méltóztatik bejönni órát tartani. Olyan unott, világvége fejet te még nem láttál. Pedig még csak nem is vagyunk rossz osztály (annyira). AZ ilyen ne foglalkozzon gyerekekkel!

2014. jan. 29. 16:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Na melyikbe mentél ?

Hova vettek föl?

2016. márc. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tanulmányi átlagod mennyi volt?
2016. márc. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!