Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Csak én érzem már az évvégét,...

Csak én érzem már az évvégét, gyerekek? ;D

Figyelt kérdés
Lehet azért,mert már szervezik.a ballagást(a hetedikesek),vagy mert mi a bankettet,vagy csak a jó idő,de én nekem olyan "mindjárt évvége " érzésem van.Vagy ez csak a 8.miatt van?;)

2014. febr. 11. 06:53
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
A dogaírós vagyok. Nem hiszem el, teleírtam azt a rohadt lapot, kb. csak 2 kérdést nem tudtam, és 3-as lett... Hát komolyan... :D (Még nem kaptam ki, úgyhogy nagyon kíváncsi vagyok mitől ennyi.)
2014. febr. 14. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Nem lehet,hogy pikkel rád?
2014. febr. 14. 20:22
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Nem szemét amúgy. De egy csomó embernek még rossz jegye van nyelvtanból, hát én nem tudom, hogy hogy javít... Na mindegy, majd jövőre úgyis másik tanárt kapunk, inkább nem is idegesítem magam rajta :D
2014. febr. 14. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Szerintem is kár.Van még 3,5 hónap,aztán szevasz:D
2014. febr. 15. 07:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!