Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik a jobb? Biosz-kémiát...

Melyik a jobb? Biosz-kémiát szeretnék tanulni és mellete két nyelvet. Két iskola között gondolkozok. Apáczai vagy Eötvös?

Figyelt kérdés
Elsőként angolt és ha lehet második nyelvként németet szeretnék tanulni. Érdekelne hogy melyik iskolában jobb a biosz-kémia és hogy melyikben milyen a közösség, programok? Aki tud segíteni az írjon akár priviben. Nagyon fontos lenne! Köszönöm:)
2014. máj. 1. 15:19
 1/3 anonim ***** válasza:

az apáczai erősebb elvileg,az 5vösben viszont jobb a közösség.

amúgy én ajánlom, hogy nézd meg a Szent Lászlót is.

2014. máj. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Apáczaiban erősebb a biosz-kémia, és ott úgyis kötelező két nyelvet tanulni. Az elsőt te választod (angol vagy német), viszont a másodikat nem. Amikor én jártam oda, akkor második nyelvként nem lehetett németet tanulni, csak olaszt, franciát, oroszt és latint. Kivéve ott, ahol nem tagozatos volt az osztály, de gondolom te tagozatra mennél.
2014. máj. 4. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az apáczaiben jó a biosz-kémia tagozat, és nyelvoktatás is van de az nem túl erős...
2014. máj. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!