Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vélemény az Andrássy Gyula...

Vélemény az Andrássy Gyula Gimiről?

Figyelt kérdés

Vélemyényt szeretnék kérni az ott tanulóktól illetve azoktól,akik oda fognak menni.

Először az ott tanulókat szeretném megkérdezni,hogy (főleg eurofakton) mennyire nagy a követelmény,milyen versenylehetőségek vannak (biosz,angol),mienek a tanárok és a közösség.

Akik oda fognak menni ők pedig mennyire izgulnak vagy mit várnak a gimitől?Vagy aki volt angol szintfelmérőn akiket addig láttak van valami vélemény a leendő 9. évfolyamról?

Bocsi a regényért és köszi a válaszokat



2014. máj. 18. 17:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Én arról a Than Károlyról életembe nem hallottam,szóval nem is tudok véleményt mondani.:) Az Andrássyról meg annyit,hogy a megye legjobb középiskolája(és egyben akkor gimije is),szóval annyira nem lehet rossz.Ezen kívül a Közgét mondják még jónak,de ott jóval alacsonyabb szintű az oktatás,kivéve nyelvek,informatika.
2014. jún. 8. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
nincs is benne..meg lehet nézni:))
2014. jún. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Az Andrássy benne van utolsó.:)
2014. jún. 17. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Ha utolsó akkor szerintem már nincs is miről beszélni
2014. jún. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

A 7. válaszoló borzasztóan el van tévedve, úgy látom... :D Biztos, hogy te is a békéscsabai iskoláról beszélsz? Csak mert az Békés megye legjobb gimnáziuma.

De hogy a kérdezőnek is válaszoljak. Én is andrássys vagyok, szintén eurofaktos, most leszek tizenegyedikes. :) A követelmény abszolút tanárfüggő, vannak nagyon szigorúak és abszolút laza arcok is a tanárok között. :) Ha gondolod, privátban írhatok róluk név szerint is. Van, aki lediktál egy vázlatot, és dolgozatban szó szerint azt kéri vissza. De olyan is van, aki hetekig ígérgeti a témazárót, meg mondja, hogy milyen halálosan nehéz lesz, aztán meg simán megírjuk 5-ösre.

Egyszóval nincs olyan, hogy egységesen szigorúak lennének, vagy egységesen magas a követelmény... Ha szerencséd van, és jó tanárokat kapsz, akkor simán kitűnőre fogsz érettségizni. Néhány tanár (szerintem) országos viszonylatban is megállná a helyét, néhánynál meg egyszerűen nem értem, hogy kaphatott tanári diplomát...

A közösség általában jó, a legtöbb ember jó fej. Ja, és az sem igaz, hogy stréberek járnak ide... sőőőt... :D

Remélem, jól fogod magad érezni itt. :) Ha van még kérdésed, nyugodtan írj! ;)

2014. aug. 9. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Than Károly nevű iskola B.csabán ?
2014. okt. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
0%

" Ezen kívül a Közgét mondják még jónak,de ott jóval alacsonyabb szintű az oktatás,kivéve nyelvek,informatika. "


MI AZ HOGY ALACSOABB SZINTŰ?


szerintem nehezebb szakmai tantárgyakat tanulni , ha kéttan akk meg főleg...

2015. jan. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim válasza:
Hanyas átlaggal??
2015. jan. 17. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%

-A suli rossz.

-De hát benne van a 100ban!

-Hanyadik?

-Legutolsó!

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD Imádom ezt az oldalt:DD

2015. febr. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!