Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi az az Arany János Tehetségg...

Mi az az Arany János Tehetséggondozó Program?

Figyelt kérdés

2014. jún. 15. 16:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Okos, jól teljesítő hátrányos vagy halmozottan hátrányos helyzetű gyerekek vehetnek részt a programban. Az én gimimben is van, ott 5 éves gimnáziumi osztályba járnak, ahol az 1. évben felzárkóztató órákon vesznek részt. Viszik őket ingyen kirándulni, és kapnak valamennyi ösztöndíjat is alkalmanként.

Szerintem érdemes megpróbálni, ha van rá lehetőséged :)

Én csak akkor tudtam meg, hogy van ilyen, mikor már felvettek másik tagozatra, pedig én is hátrányos helyzetű vagyok.

2014. jún. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

*Okos, jól teljesítő és hátrányos...

Bocsi, nem "vagy", hanem "és".

2014. jún. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

De egyébként nálunk nagyon rosszul tanultak az ÁJTP-sek sajnos :SS ráadásul nem egy csaló vállalkozó gyereke is bekerült, mivel nagyon sok kedvezményt kapnak.

De érdemes megpróbálni! :) Sok sikert!

2014. júl. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Köszi -
2017. jan. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!