Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Török Ignác Gimnáziumról mi a...

Török Ignác Gimnáziumról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szeptembertől a gödöllői Török Ignác Gimnáziumba fogok járni,8 éve kitűnő vagyok,csak nem vagyok kifejezetten szorgalmas típus,szerintetek ha összeszedem magam,bírni fogom,és ki tudok magamból hozni egy erős 4-es átlagot?. Mi a véleményetek róla? Kérlek fejtsétek ki bővebben,mert azt már olvastam,hogy "kemény suli" vagy azt,hogy "nagy a hajtás". De térjetek ki az utazásokra,tanárokra,vagy a saját osztályközösségetekre kérlek. :) Köszönöm előre is! (2014)

2014. júl. 7. 16:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Kérlek titeket!
2014. júl. 14. 17:07
 2/5 anonim válasza:
Hát én majdnem oda mentem, de most örülök, hogy nem. Sok volt osztálytársam ott van és páran azt mondták, nem áll jól össze az osztály, bár ez változhat, nem ismertem sok tanárt, de az egyiktől féltem is, az egész iskola nyomasztónak tűnik nekem (Többször voltam itt felkészítőkön, felvételit is itt írtam). A tanulást meg lehet bírni, én egy jobb suliba mentem mint a Török, és szerintem a 4-est ki lehet hozni. Ez már Gimnázium, ha tudod mi akarsz lenni, azokra a tantárgyakra koncentrálj, ami kell, a többiből meg a lehetőségeidhez mérten hozzad ki a legjobbat 3-4 körül,de ha megy jobban, az sem rossz. Most nem nyugtattalak meg de persze ez csak külső vélemény.
2014. júl. 23. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,hogy fáradtál vele:)
2014. júl. 30. 21:18
 4/5 anonim válasza:
Én nagyon bírom a Törököt! :D Matekos osztályba járok egész évfolyamon ez a legnehezebb tagozat de lehet bírni egy kis tanulással.A tanárok nagyon jó fejek a Vértes tanár úron kívül de ö most megy nyugdíjba. Nálunk az osztállyal nincs baj nagyon jól összeálltunk pár hét alatt erős négyes átlagom van napi 1 órát tanulok nagyjából. Szóval én csak ajánlani tudom :D
2014. dec. 10. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Azóta már én is megszerettem. :D lehet ismerjük is egymást,emelt angolos vagyok :D
2014. dec. 11. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!