Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek melyik a jobb, az...

Szerintetek melyik a jobb, az Apáczai gimi vagy a Veres Pálné?

Figyelt kérdés

2014. aug. 29. 15:32
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Apáczai. Veres Pálnéba mennek azok, akik kibuknak az Apáczaiból.
2014. aug. 29. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Nagyobb fszságot a híradóban se sűrűn halalni, mint amit az első ír...
2014. aug. 29. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Pedig nem egy konkrét példát láttam...
2014. aug. 29. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Ha "lóversenyt" akarsz akkor az Apáczait javaslom, a vpg más.
2014. szept. 2. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
köszi
2014. szept. 3. 18:19
 6/9 anonim ***** válasza:

Megint a lóverseny...

Senki nem kényszerít rá, nem muszáj menned versenyekre.

Szerintem Apáczai.

2014. szept. 30. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

#6-os: Kényszer nincs, de való igaz, hogy nálunk mat-fizen úgy lett feltéve a kérdés tagozatos tárgynak megfelelő versenyekről, hogy "Ki nem akar jönni? ... Természetesen mindenki jönni akar!". Mástól is hallottam már. Mat-fizen (illetve komplexen) tehát ezeket nagyon nem ajánlott kihagyni. Persze nem olyan sok versenyről van szó, hogy ez annyira megterhelő legyen, kivéve ha készül is rá az ember fia/lánya. Persze utóbbi sem kötelező, nem muszáj szorgalmit sem beadni, de azért az is ajánlott olykor-olykor.

Végig lehet vinni természetesen 3-asokkal is az Apáczait is, csak szerintem nincs sok értelme, ennek a sulinak tényleg akkor van értelme, ha tanulsz, szorgoskodsz, fejlődsz a 4, 6 év alatt, amíg ide jársz, erről szól elsősorban. A szabadidővel kapcsolatban még megjegyezném, hogy az általában azoknak nincs vagy nagyon-nagyon kevés, akik kitűnő bizonyítványra hajtanak és a versenyekre is szívvel-lélekkel készülnek szorgalmikkal. Illetve ez nyilván függ a képességektől is, valaki a 4.5-ért vért izzad.

2014. nov. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mindenképpen Apáczai!:)
2014. nov. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
VPG :)
2015. febr. 28. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!