Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Félek, hogy nem fognak felvenn...

Félek, hogy nem fognak felvenni a jó gimikbe? Apáczai, Veres pálné, Trefort

Figyelt kérdés
13 éves vagyok elég jó az átlagom kb 4,7 körül de mégis félek hogy nem fognak felvenni. nem azért mert rosszak a jegyeim hanem mert "nem foglalkoznak" velem... úgy érzem én többre is képes lennénk mondtam már hogy szeretnék matekra járni azt mondta hogy drága akartam angolra járni az volt a baja hogy messze van... nagyon kedvesek mindent megadnak nekem de úgy érzem hogy ilyen téren nem hozzák ki belőlem a maximumot.. más meg mondja hogy az anyukája azt mondta hogy ilyen előkészítőre kell járnod olyan előkészítőre.. az iskolában nagyon rossz az angol tanítás de a német az erős.. azt mondta hogy először koncentrálj az új tantárgyakra...egyrészt igaza van de tavaly is akartam járni és akkor nem volt semmi új mert akkor még nem volt fizika kémia biológia... szóval hogy mondjam meg neki hogy szeretnék járni valamilyen magántanárhoz? Elsősorban matekhoz :)de tényleg a világ legjobb szülei csak nem hozzák ki belőlem a maximumot! elsősorban az is lehet az ok hogy a bátyám most fog érettségizni és most ők arra készülnek! és mondtam hogy az apáczaiba akarok járni és azt mondta hogy az nagyon messze van ! pedig 20 -30 perc kocsival..

2014. szept. 2. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:
A leírásod alapján úgy tűnik, hogy igen.
2014. szept. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az volt a kérdésem hogy hogyan beszéljem rá apát a különórára...
2014. szept. 2. 21:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem először meg kéne tanulni helyesen tagolni a mondatokat (pont és vessző használata például), aztán kacérkodni elit sulikkal. Amúgy meg állj a sarkadra a szüleiddel szemben, de lehet már korábban el kellett volna kezdeni picit önállóbbnak lenni...
2014. nov. 8. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hova vettek fel?
2016. ápr. 20. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!