Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Van köztetek olyan aki amikor...

Van köztetek olyan aki amikor iskolába járt, általános, gimi, nem vett részt a tornaórákon mert igazságtalannak érezte hogy másokkal fizikailag összehasonlítsák, osztályozzák?

Figyelt kérdés

ha nincs mi a véleményetek egy olyan gyerekről aki max megjelenik, de nem vesz részt rajtuk?


ugyanis bántja az hogy fizikai veleszületett teljesítő képességét mérik össze másokéval, és ezt akarják leosztályozni. ezáltal bizonyítványt állítani ki arról, hogy mennyit is 2 "ér".


én ilyen voltam. a szüleim miatt nem mert megbuktatni a tanár mert tudta hogy anyám szakmailag tökreteszi, apám meg testileg ( anyu kapcsolatai polgármesteri szinten van, apum meg hivatásból erős ember)


mellesleg most már egyetemista hallgató vagyok, és jó felé haladok. de sosem bírtam elviselni hogy engem a fizikai erőnlétem alapján valaki is megítéljen. lehet nem vagyok erős, és nagy, de van eszem. és azzal akarok érvényesülni.


2014. szept. 20. 22:10
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%

"és mindig feljebb leszünk és előrébb a kapcsolataink által. ez az élet."


A szüleid kapcsolatai által öcsisajt! Ráadásul a franc se tudja mennyire vagy te fent... Attól, hogy valaki egyetemre jár még járhat büfészakra, és persze nem lesz ott veled mindig anyuci, hogy fogja a kezed.

2014. szept. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
84%
Még mindig nem írtad meg, hogy milyen szakra jársz, pedig nagyon érdekelne. Amúgy csak gratulálni tudok az orvos ismerősöknek, hogy némi hiszti miatt felmentést adnak testnevelésből. Anyám volt a gyerek háziorvosom, sosem engedte volna, hogy ellógjam a testnevelés órát. Két alsós gyerekem van, mindketten imádnak mozogni. Nem mindenben jók, de ez miatt a tanár nem ítéli el őket. A lányomnak például nem megy a bukfenc, hiába is próbálkozik. A tanár mégsem "bünteti" rossz osztályzattal, mert látja a próbálkozást. Korcsolyázásból és úszásból pedig az egyik legjobb az osztályban. Nem mindenki egyformán jó mindenből, de ez miatt nem kell kibújni minden alól. Most még úgy érzed, hogy király vagy, de ez csak a szüleid "hatalma" miatt van. Ha majd kikerülsz a nagybetűs életbe, akkor már nem lesz mindenre felmentés. Vagyis lesz, de annak nem hiszem, hogy örülni fogsz. Két diplomám van, mérnökségi csoportvezető vagyok egy nagy cégnél. Én egy hozzád hasonló mentalitású kollégától nagyon hamar megszabadulnék, mert nulla a problémamegoldó és alkalmazkodó képességed. Ha valami nem menne, akkor ahelyett hogy próbálkoznál, inkább megpróbálnál mindenféle indokkal kibújni a megmérettetés alól. Ilyen emberekre nekem nincs szükségem. Lehet, hogy jó tanuló vagy, de ez még nem jelenti azt, hogy intelligens is. Lehet, hogy csak "nagy" feneked van. Remélem érted mire célzok. Ha annyira okos vagy mint amennyire tartod magad, akkor igen. Ha nem...
2014. szept. 21. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

1: szánalmas, hogy a szüleid árnyékában van nagy arcod

2: szánalmas, hogy a szüleid képesek lettek volna a hisztigép gyerekük miatt "tönkretenni" egy pedagógust -bár egyáltalán nem vagyok biztos, hogy ez az ő véleményük is, a kisebbségi komplexussal küzdő gyerekek esetében gyakori, hogy felnagyítják a szülő védelmező szerepét, ezzel kompenzálva a saját gyengeségüket.

3: az iskolában TESTNEVELÉS óra van, aminek csak kis része tornaóra

4: sajnálom ezt az országot, ha ilyen mentalitású diplomásokból lesznek a vezetői és sajnálom a leendő gyerekeidet is.

2017. szept. 21. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Jesszus...most olvasom amit írtál..."RIVARIZÁLÁSHOZ vezet" ... Kétszer is leírtad, hogy biztosak legyünk a tudásodban :) Ezek után gondolom viccnek szántad a 4.8-as egyetemi átlagodat. Menj vissza általánosba magyarórára.
2017. szept. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!