Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek idén is sokan...

Szerintetek idén is sokan jelentkeztek a Karinthy Frigyes Gimnáziumba?

Figyelt kérdés

2015. febr. 21. 18:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok benne. Elég népszerű suli... :S
2015. febr. 21. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Igen
2015. febr. 21. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A középsulis rangsorban hányadik helyen van?
2015. febr. 21. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25.
2015. febr. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én ott írtam a szóbelit,egy olyan 400an biztos voltunk:D és ugye azt tudni kell a karinthyról hogy ott kell írni a központit különben nem vesznek fel
2015. febr. 23. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Kedves 5.! biztos vagy benne,hogy ott írtad a szóbelit?:DD egyébkeént ez nem igaz,hogy csak olyat vesznek fel,aki ott írja a központit:) És a kérdésre válszolva, igen,idén is rengetegen jelentkeztek.
2015. febr. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Az valóban hülyeség, hogy ha nem ott írod a felvételit, akkor nem vesznek fel.

Én nem ott írtam. Előkészítőre se oda jártam. Sőt először nem is azt jelöltem meg elsőnek, csak március elején módosítottam a sorrenden. Akkor került az első helyre és ennek ellenére felvettek és nagyon tetszik. Nem bántam meg.

Minden évben egy kicsit többen jelentkeznek a Karinthyba, úgyhogy biztos most is.

Budapesti iskolák közül a 10. a rangsorban. Úgy tudom.

2015. febr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Valóban, hülyeség, hogy csak akkor vesznek fel, ha ott írod a szóbelit. Én sem ott írtam, és felvettek. Ezen nem fog múlni.
2015. febr. 25. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
akkor nekem a magyar tanárom hülyeséget mondott mert azt mondta ha nem ott írom nem fognak felvenni xD
2015. febr. 25. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!