Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik iskola milyen, melyiket...

Melyik iskola milyen, melyiket kéne választanom?

Figyelt kérdés
Eötvösön(gimi része) és a Berzsenyin (Sopron)gondolkodom. Ha odajártok vagy tudtok róluk mesélnétek, az érdekelne milyen az oktatás, a tanárok, a közösség, érdemes e oda menni. Iskolát akarok váltani mert a mostani nagyon nem tetszik általánosba 4-5 tanuló voltam most is 4-5 de lett 3 db 3 is. Szerintetek melyik venne át? Lécci ne irjtok bunkó dolgokat.:)

2015. márc. 17. 15:47
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! Én berzsenyis vagyok,idén érettségizek!:))

Eötvös gimiben csak lányok vannak,1-2 fiú elvétve.Az oktatás színvonaláról nem tudok nyilatkozni,elvileg alatta van a bdeg-ének,de ha nagyon akarsz nyilván onnan is mehetsz jó egyetemre...


A berzsenyit én nagyon szeretem,iszonyatosan sajnálom hogy elballagok.:( Főleg a közösség miatt,nagyon azon vannak itt hogy összetartóak legyünk,és ez össze is jön,ahogy látom az alsóbb osztályokban is.

Tanárok között nyilván van pár gyöngyszem,akik nem a legjobbak,de szerencsére csak PÁR..

1 éve nyertünk egy 250 milliós pályázatot,amiből fizika-földrajz illetve kémia-biosz laborok épültek,csak 1 ilyen van az országban ezen kívül,iszonyat színvonalas,illetve most nyertek még valami pályázatot amiből 3 D-s labor lesz.

Szóval,király suli,csak ajánlani tudom,és szerintem át is vennének... Írj,ha bármi kérdésed van !

2015. márc. 17. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm, hogy ilyen hamar válaszoltál.:)
2015. márc. 17. 19:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!