Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Diákok és szülők, mi a vélemén...

Diákok és szülők, mi a véleményetek a központi felvételiről?

Figyelt kérdés
Megírták a középiskolai felvételit úgy tudom szombaton. Hétfőn a nagylányomékkal /aki most 7. osztályos/az iskolájukban a magyar és a matektanár megíratta a gyerekekkel ugyanezt. Szerintem kíváncsiak, hogy hogyan állnak a gyerekek?! A kitűnő tanuló gyerek a matekot potom 19 pontra teljesítette!!! Katasztrófa! A magyarja tökéletes lett. Egy erős gyakorló általánosról van szó. Hát komolyan mondom már előre félek, hogy mi lesz jövőre???
2010. febr. 16. 15:47
 1/6 anonim válasza:

Egyre nehezebb , és nehezebb.

Nekem a lányom most írta és kitűnő tanuló ő is .. de valami borzalom lesz!

2010. febr. 16. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
hát én hibátlanra írtam meg a matekot, pedig nem vagyok ötös, még talán négyes sem... de lehet velem van a gond. Nehézségben szerintem semmi nehéz nem volt benne, amit fel lehet róni, hogy volt sok feladat amiben több kis apró számolás kellett, ami sok időt elvett, így az egészet nézve túl hosszú volt a feladatsor.
2010. febr. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Még valami érdekességként! Tavaly egy osztálytárs átment 6.osztályos gimibe. Talán ha 4 lett a bizonyítványa akkor sokat mondok. Olyan jó matekot írt, hogy az igazgató személyesen gratulált neki és a szülőknek. Most matekból majdnem megbukott de a többiből is nagyon rossz.
2010. febr. 16. 15:58
 4/6 anonim ***** válasza:
Most ezt vegyem magamra?
2010. febr. 16. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Kedves előző! Nem azért írtam ,hogy vedd magadra. De ha a matematika főleg logikára épül állítólag akkor lehet, hogy semmi köze ahhoz, hogy ki hogyan tanul? Viszont ha nálad hasonló a helyzet akkor kíváncsi lennék, hogy nálad mi a probléma?
2010. febr. 16. 16:37
 6/6 anonim ***** válasza:
Konkrétan a lustaság az igen nagy úr... Házi készítés - hagyjuk már:) Dolgozatíráskor meg nyilván bajban vagyok mivel nem gyakoroltam be a típusfeladatokat így idő kell míg átgondolom a feladatokat, és van amikor a kedvem is elmegy a dolgozatfeladatoktól. Egy felvételin, érettségin meg készségeket néznek, alkalmazó képességet illetve az életben is ez a fontos, innentől kezdve az lényegesebben egyszerűbb (számomra)
2010. febr. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!