Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Lovassysok! Titeket hány...

Lovassysok! Titeket hány ponttal vettek fel angol szakra? Milyen a kolesz?

Figyelt kérdés
Idén fogok felvételizni, és nem tudom, hogy elég jó vagyok-e hozzá. Angolból országos versenyen is voltam már,egyszer 5. lettem, azokból a tantárgyakból amit kérnek, mind ötös voltam hetedik év végén.

2015. aug. 11. 10:31
 1/3 anonim válasza:

Én AJ-s vagyok, valamint fiú, szóval csak a koleszről, abből is a fiú koliról tudok nyilatkozni. A központiban vagyok. Az borzasztó. Mind a kaja, mind a szobák, 40 éves ágyak. Néha van melegvíz, néha nincs. A vezetékek már szét vannak, azért is gyulladt ki az egyik szoba a 3.-on. Wi-Fi csak a földszinten van, még az elsőre sem ér fel. Nem tartozik fürdő a szobákhoz. A szinten van a fürdő. Ha szégyenlős vagy, akkor cseszheted, mert egy fülke ketté van osztva, igaz most raktak fel zuhanyfüggönyöket. A vécék nem olyan borzasztóak. Hűtő sincs a szobákban, szóval a folyosón lévőt kell használni.

Amúgy a lovassy-sok a negyediken vannak. Én és három szobatársam (0.-osok vagyunk) van csak az elsőn, mert már nem fértünk fel a negyedikre, így én csak az első szintről tudtam beszámolni. Amúgy nem tudom, hogy megoldható-e, de menj a davidikumba, arról jókat mondanak.

2016. jan. 18. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
De ingyen van a kolesz ?
2016. máj. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A lányok másik koleszban vannak ?
2016. máj. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!