Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Így még lehet esélyem ebbe a...

Így még lehet esélyem ebbe a gimnáziumba?

Figyelt kérdés
7.-es vagyok. 8.-os felvételinél elsőnek a Bolyai János Gimnázium spanyol tagozatát szeretném megjelölni. Sajnos még el sem tudtam kezdeni a spanyol tanulást. De anya azt mondja nem kezdhetem el 7.-ben, mert túl sok így is az órám. Pedig én úgy érzem bírnám. Érdemes azon egyáltalán gondolkodni, hogy ha most kezdek el spanyolt tanulni, még járhatok ilyen osztályba?

2015. szept. 5. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha a kecskeméti Bolyai gimire gondolsz, akkor ott le van írva a honlapon, hogy a spanyol-magyar tagozaton kezdő szintről indul a spanyol, vagyis nem kell elkezdened most tanulni, majd a gimiben elkezded.
2015. szept. 5. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!!! :) Sajnos nem láttam ezt az oldalon. Több válasz nem is kell :D ;)
2015. szept. 5. 18:32
 3/4 anonim válasza:
Gyere a Bolyaiba én is oda fogok jarni csak nemet tagozatra :)
2015. szept. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én is a bolyaiba megyek németre :)) sok szerencsét kívánok a felvételihez
2015. nov. 7. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!