Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mi a véleményetek a Berzsenyi...

Mi a véleményetek a Berzsenyi Dániel Gimnáziumról? (Bp. )

Figyelt kérdés
Milyenek a diákok?? És a tanárok??

2015. nov. 16. 18:49
 1/3 anonim ***** válasza:

Oda járok 9.-be és nagyon szeretem :)

A tanárok egytől egyig színvonalasan tanítanak, persze van egy-két fura fazon, de az mindenhol. :D A terhelés nsgyon változó, egyik hétben sokat kell, a másik héten kevesebbet.

A közösség páratlan. :D Persze vannak népszerűbbek, és kevésbé azok, de nincs nagy határ a kettő között. Szóval egy random matekos gyereket simán megkérdezhetsz, hogy mi ez a háziban, és magyarázza el. Én az egész évfolyamommal jóban vagyok, a felsőbb évesekkel sem vagyok rossz kapcsolatban. Bár vannak akik jobban összebarátkoztak a felsőbb évesekkel.

2015. nov. 18. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
AKkor érdemes odamenni? Nekem a nyíltnapon nagyon tetszett!! :)
2015. dec. 6. 18:57
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát persze, hogy érdemes :D
2015. dec. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!