Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek can esély arra,...

Szerintetek can esély arra, hogy behívjanak ide szóbelizni?

Figyelt kérdés

Eddig kitűnő tanuló voltam,és már 1,5 éve járok külön matek előkészítőre,de nagyon elrontottam.:( magyar:42 pont körül

matek:25-6 pont lett

Minden vágyam,hogy felvegyenek a pesti Madáchba,Eötvösbe vagy Berzsenyibe,de nem tudom,hogy elég-e ez a pontszám arra,hogy egyáltalán behívjanak. Mindenhova max. pontszámot viszek.



2016. jan. 17. 19:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Az Eötvösbe nem. Tavaly 78-85 pont közötti felvételi kellett szaktól függően, kitűnő eredményekkel és az alja max pontos szóbelivel is kicsúszott.

A Madáchba hát... lehet lesz még néhány pontod, de ha ez ilyen tuti, akkor az nem valószínű, de a "remény hal meg utoljára..."

A Berzsenyibe jók az esélyeid.

2016. jan. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nagyon remélem,hogy a Madáchba behívnak szöbelizni,mert már év eleje óta járok angolra,ami nagyon jól megy. Az angol-spanyol szakot próbálnám meg. A pontok nem biztosak,mert nem emlékszek mindenre,de valószínű,hogy kb. ennyi lesz.:( És azt véletlenül nem tudod,hogy tavaly a Berzsenyibe angol-olaszra mennyi pont kellett? ( mi volt a határ) Köszi a választ,ment a zöld kéz.:)
2016. jan. 17. 20:17
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem vagyok benne biztos, de talán 68 pont kellett kitűnő mellett, hogy behívjanak valakit szóbelire oda.
2016. jan. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:

Szerintem azért ennyire ne aggódj. Nagyon sok embernek nem ment a felvételi, főleg a matek. Az említett iskolákat nem ismerem, de hogy megnyugtassalak, kb nekem is ennyi lett.


Ha tényleg nehéz bekerülni, akkor meg reménykedj! ;)

2016. jan. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
És te melyik iskolát fogod bejelölni?:)
2016. jan. 17. 20:47
 6/16 anonim válasza:
Én egy győrit. Ezért nem is ismerem a budapesti sulikat. :)
2016. jan. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Értem:) Azért köszönöm a bíztatást és neked is sok szerencsét!:)
2016. jan. 17. 20:52
 8/16 anonim ***** válasza:
Az EJG-ben a humánra talán lehet esélyed (magyar jobban számít), ne add fel, a többire is van. Sokan elrontották. Berzsenyibe biztos bejutsz. De jelölj meg kicsit gyengébbeket is, jobban jársz, ha van választásod.
2016. jan. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
Sajnos a MIG-be elég kevés az esély, az évek alatt egyre jobban megy fel a ponthatár, kitűnő ismerősömet 72 pontos írásbelivel be se hívták.
2016. jan. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

Szia! :)

A Berzsenyibe a tavaly sajnos nem nagyon hívtak be embereket szóbelizni 70 pont alatt a nyelvre :(

Viszont a humánra igen, ha az is érdekel!

Ott is felveheted 10.-ben az olaszt, és majdnem olyan jól megtanulhatsz,mintha nyelvis lennél.

2016. febr. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!