Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek can esély arra,...

Szerintetek can esély arra, hogy behívjanak ide szóbelizni?

Figyelt kérdés

Eddig kitűnő tanuló voltam,és már 1,5 éve járok külön matek előkészítőre,de nagyon elrontottam.:( magyar:42 pont körül

matek:25-6 pont lett

Minden vágyam,hogy felvegyenek a pesti Madáchba,Eötvösbe vagy Berzsenyibe,de nem tudom,hogy elég-e ez a pontszám arra,hogy egyáltalán behívjanak. Mindenhova max. pontszámot viszek.



2016. jan. 17. 19:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Elvileg már tudod a pontos felvételi pontszámot. Hány pontos lett? :) 3-4 pont is sokat számít.

Viszont azt jobb, ha tudod, hogy az Eötvös esélytelen, a Madáchra (így) kicsi az esély.

A Berzsenyi viszont bejöhet.:)

2016. febr. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Eötvös nem valószínű, a többibe viszont van esélyed.
2016. febr. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

A Madáchban sincs sok esélye, utolsó.

Tavaly az egyik ismerősöm 81 pontos felvételivel+kitűnő bizonyítvánnyal felvételizett, szóbelire be is hívták, viszont itt veszített pár pontot és már nem került be (nyelvire akart menni). Jó, persze, ha nem rontja el a szóbelit, felveszik, de akkor sem fogják 67 ponttal felvenni nyelvre. Persze attól is függ, mire menne.

Ja és NYOLCAS! Tavaly humánra 131 alatt nem hívtak be senkit szóbelizni, a kérdezőnek 120,4 pontja van humánra, 113,6 matekra és természettudományosra (132 és 135 pont kellett tavaly), 117 pontja van nyelvire (128). Ez azért humánon is 10,6 pont különbség.

2016. febr. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Sajnos rosszabb lett mint gondoltam,összesen 63 pont és a maximum pont a jegyekre.:/ Azért remélem,hogy valamelyikbe behívnak szóbelizni. Február 19. fog kiderülni,hogy behívtak-e. Majd még írok ide,hogy sikerült vagy nem.:) Köszönöm mindenki válaszát.:)
2016. febr. 17. 20:07
 15/16 anonim ***** válasza:
Az Eötvös és a Madách kizárt, a Berzsenyi nyelvi tagozata szerintem nem lesz meg, más tagozat talán... szóbelin jól kell szerepelj.
2016. febr. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Milyen más iskolákba jelentkeztél? És ezekből milyen tagozatokra?
2016. febr. 17. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!