Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gimnáziumi felvételi: 157...

Gimnáziumi felvételi: 157 ponttal hová vesznek fel? ( sürgős! )

Figyelt kérdés
A Kölcsey-t jelölöm meg elsőnek, de úgy érzem,hogy a sok zseni között nem fogok bejutni. Még nem osztották ki az iskola "bejelölgetős" lapot a suliban és február 11 ig még tudok változtatni. Mit tudtok ajánlani? Szakmás iskolát is ajánlhattok , de az nagyon távol áll tőlem. Na?

2016. jan. 21. 22:01
 1/9 anonim válasza:
Neked hogy jött ki 157 pont?
2016. jan. 22. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Melyik Kölcsey? (Van pár, Nyíregyháza, Budapest, Zalaegerszeg stb.)

Hol laksz?

Pontosan hogyan jött össze a 157 pont?

2016. jan. 22. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
157 ponttal bárhova felvesznek , még tanárnak is főleg hogy 150 volt a maximum 😂
2016. jan. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"157 ponttal bárhova felvesznek , még tanárnak is főleg hogy 150 volt a maximum 😂"

Ez azért nem teljesen igaz.

Merőben más az középiskolák pontozása. Van, ahol 250-300 pont a maximum, van ahol csak 100 körüli.

Ahová én járok, ott pl. 85 pont a felvételi és a jegyek, 30 pont a szóbeli.

2016. jan. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
0%
Isten vagy...NEKED HOGY AZ ANYÁDBA JÖTT KI 157 PONT?
2016. jan. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
200pont a maximum ebből értem el 157-et a Nyíregyházi Kölcseyben így van a tájékoztató füzetből amit ott vettünk, abból tudom. Nem tudom, hogy lehet ide képet csatolni de ha elmondjátok hogy kell le is fotózo nektek.
2016. jan. 22. 21:35
 7/9 A kérdező kommentje:

a 4. válaszolónak igaza van.

Akkor valaki tud rendes választ adni?

És az ilyen anyázó parasztok, akik csak a neten trollkodni tudnak kerüljenek.

2016. jan. 22. 21:38
 8/9 anonim ***** válasza:

Melyik szakra?

Egyébként nem hiszem, hogy túl sok esélyed van... bár nem nagyon néztem a rangsor alsóbb részét, tavaly 2. helyen voltam humánon.

Végül inkább Budapestre mentem és ez csak 5. helyen lett megjelölve:)

2016. jan. 22. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Nyelvtagozatra szeretnék menni ( olasz,német kezdő, esetleg spanyol), és még az infó is nagyon jó lenne. Így az átlag eredmény az megvan ( a suli átlagához viszonyítva) , de sokan sokkal jobbakat írtak.
2016. jan. 22. 22:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!