Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Veres Pálné, Városmajor és...

Veres Pálné, Városmajor és Károlyi Mihály gimnáziumokról mi a véleményetek? Lenne esélyem bekerülni valamelyikbe?

Figyelt kérdés

A központim : 31 matek , 48 magyar ,

Vitt jegyeim alapján pedig 47 pontom van.

Mindent írjatok le légyszi !



2016. jan. 23. 07:54
 1/5 anonim ***** válasza:

Mindent leírok, amit tudok :D

Károlyit nem igazán ismerem.

A Veres Pálnéba simán behívnak szóbelizni, ennél többet nem tudok leírni, mivel fogalmam sincs, milyen szakra szeretnél jelentkezni.

A Városmajori egy igen erős gimi, de igen, ennyi ponttal megvan az esélyed eljutni a szóbeliig. Mindkettőbe túljelentkezés van, és mindkettő egy tényleg jó hírrel rendelkező gimnázium. A Városmajori kicsit elitebb.

2016. jan. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :) a Veres Pálnéba humán , a Városmajorba pedig spanyol NYEK-er mennék
2016. jan. 23. 18:59
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát inkább spanyol vagy humán? :D Károlyit én sem ajánlom amúgy. A Városmajori kicsit erősebb suli, de ezzel a pontszémmal mind a klettőbe behívnak szóbelizni. Mind a kettőnel nagyon jó a közösség, és a tanárok. Ha VPG humánra akarsz menni, ott megduplázzák a magyar pontjaidat, de az neked elég jó,m úgyhogy nem lehet gond :) Én 3. éve járok a VPG-be, és egyszer sem bántam meg (kivéve amikor tz időszak van, de ez minden gimire jellemző :D) :)
2016. jan. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha meg akarsz tanulni felsőfokon spanyolul, akkor a Károlyi a legjobb. Ezekkel a pontokkal oda szerintem egy jó szóbelivel simán felvesznek.
2016. febr. 4. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Esetleg a Szinyei
2017. szept. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!