Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek ilyen eredménnyel...

Szerintetek ilyen eredménnyel van esélyem bejutni a Karinthyba? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Az írásbelin 70 pontom lett, és 49 pontot viszek tovább (összesen 119)

A Karinthyban is írtam meg a felvételit, úgyhogy biztos behívnak, de nem tudom mennyi reális esélyem van? :(

Főként a német két tannyelvű tagozat érdekelne.



2016. febr. 17. 10:11
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

Várjuk a holnapi tapasztalatokat :-)!

És nagyon sok sikert! Ne izgulj!

2016. febr. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:
Drukkolunk holnapra! :) Hajrá! És majd meséljetek!
2016. febr. 22. 16:56
 13/20 anonim ***** válasza:
84%

Sziasztok:) hát matekra bementél húztam egy tételt amin volt egy kifejtős feladat, illetve, volt 5feladat amihez volt egy-egy állítás és el kellett dönted, hogy biztosan igaz, lehet, hogy igaz, vagy biztosan hamis. Erre kb 20 perced volt, aztán oda kellett menned egy tanárhoz elmondani neki, hogy oldottad meg, ha nem jó , akkor rávezet, illetve tesz fel ilyen elméleti kérdést (amiket én halllottam , meg nekem is geometria volt, nekem olyan volt, hogy hány átló húzható egy konvex 10szögből, és hány átlója van összesen). Aztán volt a magyar, húztál egy verset és jellemezni kellet ( szerkezet, üzenet, szóhasználat, mű és cím összefüggés, költői képek, fontosabb gondolat ilyesmik, de itt is kérdezgettek még pluszban tőled) ja és fel kellett olvasni a verset. Aztán húztál egy témát és arról kérdeztek [ ilyen témák voltak pl : vendéglátás( ezt hallottam), generáció (ezt az előttem lévő lény mondta), meg az előttem lévő fiúnak magáról kellett (és nagyon irigyeltem , mert az tényleg nagyon egyszerű volt :D), nekem az írás volt] .

Szerintem annyira nem volt bonyolult, sok sikert neked és remélem találkozunk beiratkozásnál ! ;)

ui. : a tanárok nagyon kedvesek és segítőkészek voltak

2016. febr. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

45 pontom lett a szóbelin:) (magyar 25, matek 20)

Nektek hogy ment?

2016. febr. 25. 20:10
 15/20 anonim válasza:
Én márc.1-én megyek:). Nehéz volt a magyar? A mateknál milyen feladatok lehetnek?
2016. febr. 26. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:

Utcsó:)

Szerintem nem volt nehéz a magyar :) A versek sem voltak olyan nagyon nehezek, mint amire számítottam. Kaptunk egy kis kártyát amin voltak szempontok, aztán beszélni kellett a versről meg saját véleményt mondani és ilyesmik.

Matekból én mondjuk pont egy nehéz tételt húztam, de azért nem volt az sem annyira vészes. Geometria,oszhatósági szabályok,tört,százalák ilyesmik lesznek.

Összességében nem volt annyira nehéz mint amire számítottam :)

Sok sikert szombatra! Hajrá! :)

2016. febr. 26. 11:04
 17/20 anonim válasza:
Köszönöm;). Amúgy nem szombaton megyek,hanem kedden. Amikor kijöttél a szóbeliről,kb. ennyire pontra számítottál?
2016. febr. 26. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:

Igazából, a mateknál kb ennyire gondoltam (vagy 1-2 ponttal rosszabbra max)de nagyjából éreztem, hogy mennyire lett jó.

Magyarnál viszont sajna nem tudtam következtetni. Az szerintem attól függ, hogy mennyire tetszett a tanároknak amit mondtál.

Azért a végén nagyjából érzed, hogy tudtad amit kérdeztek meg szépen elmondtad-e az adott tételt.:)

2016. febr. 26. 14:51
 19/20 anonim válasza:
Húzol egy tételt mateknál, és azt kell elmondani? Vagy ahoz vannak feladatok?
2016. febr. 26. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:
Mateknál a tétel az feladatsor tehát 5-6 kérdésből áll, amiből az 1. Az egy logikai kifejtős(szöveges) vagy egy nehezebb egyenlet. A többi feladat pedig általában valamilyen szabályon alapszik.
2016. febr. 26. 19:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!