Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SOS jár most valaki közületek...

SOS jár most valaki közületek a Baár-Madasba?

Figyelt kérdés

2016. márc. 21. 13:11
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
24%
#10 lehet te is valaki életének legrosszabb döntése vagy :D
2016. nov. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
0%
#11 XD
2017. márc. 2. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

"szardarab vagy"

"antiszoc szajha vagy"

"te is valaki életének legrosszabb döntése vagy"

"XD"


Tényleg ilyen degenerált, nyomorékok járnak oda? Mert akkor értem miért írnak mindenhol ilyeneket róla. Pedig kár érte, egy szép, igényes iskola lenne.

2017. dec. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Úgy írom ezt, hogy már leérettségiztem. Szerintem nem sok iskola van, ahol ennyire jól lehet érezni magadat. Elsőre szemétnek tűnhetnek a tanárok de rájössz, hogy közel se van így. Az ottani osztálytársaim közül csomóan máig barátaim. Az ottani légkör jó embereket nevel, én legalábbis ezt láttam. Van tanár aki szarul tanít, de egyik se rosszindulatú. Egy ottani történelem tanár komoly szintű tiszteletet váltott ki bennem és megszerettette velem a történelmet. Ha gyerekem lesz és még létezik az iskola, biztosan ide iratom be.
2018. jan. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 magyivik válasza:
Miért nem ír senki arról, hogy itt a szigor és a szabály a lényeg? Amit az emberek fölé helyeznek. Állítólag vallásosak - hát mutathatnék néhány olyan esetet, amikor a diákot megszégyenítve gázoltak át rajtunk a tanárok. Emberség nem sok szorult beléjük. Az jöjjön ide, aki egyforma megtört kockafejeket akar nevelni magából vagy a gyerekéből, akinek nincsenek saját gondolatai.
2020. febr. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!