Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ki jelölte a Petőfi Sándor...

BettinaCsonka kérdése:

Ki jelölte a Petőfi Sándor Gimnáziumot (I. ker)? Esetleg a Sztehlo Gábor Evangélikus Gimnáziumot (18. ker)?

Figyelt kérdés
Elsőnek jelöltem a PSG-ben a nyek-et..ott eléggé hátul vagyok, 174.Másodiknak egy másik iskolát jelöltem, a Sztehlo Gábor Evangélikus Giminek(18.ker) azének tagozatát, oda biztosan bejutok, mert 11.vagyok:)A PSG-ben csak reménykedni tudok szerintem, de a Sztehlo biztos pont. Aki jelölte valamelyiket írjon nyugodtan!:)

2016. márc. 24. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:

Én még tavalyjelöltem a Petőfi humánt.

Szörnyű volt a színvonal, szóbelin is, meg ideiglenesen is (első voltam :'D). Rengetegen kiesnek majd, mert akik akarnak valamit kezdeni a későbbiekben, azok nagy része csak tartaléknak jelölte meg.

2016. márc. 24. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszodat:) Hát, pár ismerősöm jár oda, és ők nagyon szeretik. Majd meglátjuk mi lesz, ha bejutok:) Ha nem tetszene év közben még mindig át lehet iratkozni majd, nemde?:)
2016. márc. 24. 16:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, de nagyon nehéz procedúra az átiratkozás.

Sztehlóban egy ismerősünk felesége tanít, állítólag nagyon gyenge az is, kirekesztő a közösség, szóval azt sem ajánlom. De ez persze nem azt jelenti, hogy neked ne tetszhetne, ízlések és pofonok :D

Egyébként szerintem még a Petőfi is sikerülhet, ott 2 éve 186., tavaly 147. volt az utolsó bejutott az ideiglenes rangsorban. Kétesélyes, bizony, viszont még lehet.

2016. márc. 24. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Kedves 20:17-es.!:) Köszönöm a válaszodat, reménykedem, hogy felvesz a PSG. A Sztehloba jár több ismerősöm, szerintük se olyan erős a színvonal, de aki akar, az tud tanulni, és az osztályok szerintük jók, meg minden:) Ment a zöld pacsi.:)
2016. ápr. 10. 17:23
 5/6 anonim válasza:
Végül felvették!😊
2016. ápr. 28. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha le akarsz rendesen érettségizni el felejted a Sztehlot ! A lehető legrosszabb középiskola. Régen tényleg jobb volt (Hunyadi néven) de az órarend a rossz tanárok és a hangulat nagyon rossz. A tanárok meg a igazgató pedig álszent ördögök
2016. szept. 26. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!