Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tudnátok nekem mondani jó...

Tudnátok nekem mondani jó drámatagozatos középiskolákat egy rövidebb, vagy akár hosszabb jellemzéssel?

Figyelt kérdés
2016. máj. 15. 22:44
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Merre? Debrecenben pl. ott az Ady, de nem tudom az neked jó -e. Nyilván van koli, de azért onnan is hazamenne az ember és jó lenne ha nem kellene hozzá keresztülutazni az országot.
2016. máj. 15. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Igen.
2016. máj. 15. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Budapest:

- Vörösmarty: picit gyenge iskola, de itt a legjobb a szakmai drámaoktatás, a diákok felhozatala nagyon vegyes, de mindenki személyiség, és aránylag jó a közösség :)

- Leövey: Itt van más tagozat is, a dráma főleg lányos, egybe van rakva az osztály a médiásokkal. A közösség nem olyan jó, az oktatás sem.

- Nemes Nagy Ágnes Szakközépiskola: Eddig ez volt a legjobb, de sajnos a színvonala egyre romlik, elvileg az utolsó évedben már kedved sem lesz ezzel foglalkozni, mert kihajtanak belőled mindent a 4 év alatt :S


Debrecen:

- Ady Endre Gimnázium: nagyon jó a közösség, színvonalas az oktatás, főleg nyelvben erős inkább, nem a drámaoktatásában, de megéri, nagyon jó suli :)

2016. máj. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 ÉrettFfi válasza:
A dráma tagozat maga egy dráma. Évente tömegével végeznek ott. Miből fognak megélni? Persze az álmodozóknak tökéletes szak mert az eszükbe sem jut, miből fognak megélni
2016. máj. 22. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!