Melyik iskola a jobb?

Figyelt kérdés
a bpi kolcsey ferenc gimnazium vagy a kobanyai szent laszlo gimnazium. kozosseg tnarok erosseg stb.

2016. máj. 21. 15:30
 1/4 anonim ***** válasza:

A Szent László erősebb, sokkal jobbakat lehet róla hallani közösség és oktatás terén.

A Kölcsey kb csak nyelvek miatt jó és ezek közül is csak a francia igazán kiemelkedő.

2016. máj. 21. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Kolcseys diak vagyok es csak jot tudok mondani az iskolarol. Nem azert mert ide jarok es akkor fenyezzuk, hanem mert tenyleg eszmeletlen. Egyaltalan nem bantam meg, hogy ide kerultem. Mint kozosseget, uberelni nem lehet. Semmi fele keppen! Csupan a felveteli idoszakomban hallottam a Szent Laszlo nevet, a csekely tudasom alapjan elvileg kiemelkedo iskola, de versenylo kepzokent ismertem meg a hallottak alapjan...
2016. máj. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Laszlooooooo
2016. jún. 3. 20:34
 4/4 anonim válasza:
Szai! Engem most vettek fel a Kölcseybe, azaz jövőre ott kezdek. Nagyon szimpatikus már most a suli, nagyon közösséegi, és nagyon sok jó programot találnak ki, amik összehozhatnak minket! Ha bármire kíváncsi vagy írj privátban nyugodtan!
2016. jún. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!