Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen füzetek, tanszerek...

Milyen füzetek, tanszerek szükségesek egyetemre?

Figyelt kérdés
Tanitó szakos leszek szeptembertől, gólyaként nem igazán tudom hogy mit kellene vennem a suliba.

2016. júl. 27. 11:22
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Spirálfüzetek a jegyzeteléshez, de ami más esetleg még kell, az első órán mondják majd a tanárok.
2016. júl. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Spirálfüzetekből esetleg érdemesebb a vastagat venni? Hány db/félév?
2016. júl. 27. 11:27
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Olyat veszel, amilyet akarsz. Ez nem gimnázium. Senkit nem fog érdekelni, hogy mire jegyzetelsz! Írhatsz sima a4-es lapokra is, és utána összefűzöd. Felesleges spirálfüzetre költeni. Ahol meg esetleg van valamilyen speckó elvárás, azt el fogják mondani.
2016. júl. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél fénymásoló lapokat, sima a/4-bol egy 500-as pakkot félév elején. Jegyzetelj arra. Ha lap mindig van nálad, sosem lesz olyan, hogy otthonhagytad a fuzeted, mert majd a végen összetűzöd, ahogy 3-as írja. Kb félévente egy ilyen pakk de sose tudod melyik tárgyra mekkora füzet kell. Ez igy elég költséghatékony es a legpraktikusabb módszer.
2016. júl. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha olyan kurzus, ahol szöveg van, akkor ha van laptopod, szerintem az a legpraktikusabb. Ha meg számok, képletek, akkor elég pár papírlap meg egy toll :D
2016. júl. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak sima lapokkal járok. :D

Általában kilyukasztom, és összefűzöm. Így ha esetleg kihagyok egy-két előadást, és a későbbiekben elkérem az anyagot valamelyik csoporttársamtól, a lapokat magam tudom rendezni, és nem lesz össze-vissza kuszaságban minden.

Persze, amikor hanyag vagyok, akkor az az átka, hogy egy-két lap itthon marad, másik Pesten, harmadikat elhagyom. :D De hát ez csak rendszeretőség kérdése.

Soha nem jártam órára papírokon és egy tollon kívül. Max. a tanszéki jegyzeteket szoktam kinyomtatni, és nagyon jól haladok így is.

Én a BME-n csinálom ezt persze.

2016. júl. 27. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Van laptopom de annyira gyorsan nem tudok rajta gépelni, és különben sem bírja ki az akksija. Én gimiben is a füzetekre szavaztam mert sokkal egyszerubb, még ha cipelnem is kell, mert a lapokat összegyűrném, elhagynám és nem tudnék tanulni belőle.
2016. júl. 27. 11:58
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Akkor? Mi a kérdés? Azt viszel órára, amit akarsz, mi csak segíteni szerettünk volna. Nem is értem, miért kérdeztél.
2016. júl. 27. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Így most a kérdés feltevésének értelmét jó magam sem látom, ha eleve megválaszoltad magadnak, hogy te mibe akarsz jegyzetelni. :D :D
2016. júl. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Én egy mappát hordok magammal, abban vannak mindig az aznapi tárgyak "bugyiai". Így nem gyűrődik és nem hagyom el. :)
2016. júl. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!