Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A debreceni Medgyessy Ferenc...

A debreceni Medgyessy Ferenc német tagozata milyen? Mennyire nehéz bekerülni? Milyen az iskola/közösség?

Figyelt kérdés
8.-os lány vagyok.5-ös átlagos van. Szeretem a németet és szimpatikus nekem az iskola, de szeretnék többet megtudni, szóval kérlek írjatok! :)

2016. okt. 14. 21:33
 1/2 anonim ***** válasza:
28%

A Medgyessyben a nyelvi tagozat a legjobb, ott vannak a legjobb képességű diákok, meg talán a 6 osztályos tehetséggondozó tagozaton. A többibe lent van nagyon a szint.

Az iskola annyira nem erős, sőt, talán a leggyengébb a városban, a tanárok lazák nagyon, nincs akkora szigorúság mint más iskolában

A közösség nagyon jó.

A német tagozatra elég könnyű bekerülni, nemcsak a Medgyessybe hanem a többi iskolába is, mert közel se annyian tanulnak németet mint angolt. Viszont fél osztály indul, a másik fele angolos.

A felvételit ne rontsd el, azon múlik a legtöbb.

HAJRÁ!!!

2016. okt. 15. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
25%
hülyeség hogy az egyik leggyengébb iskola.. ugyan olyan érettségit kapsz mint bármelyik másik gimibe sima általános tagozaton :D mindenhol vannak laza és szigorú tanárok.. az elözönek pedig ment a piros kéz :(
2016. okt. 28. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!