Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha egy tanulóról kiderül hogy...

Ha egy tanulóról kiderül hogy szintévesztő és ez kizáró ok egy szakvizsgán de az iskola mégis levizsgáztatja és valamilyen uton módon megtudná az oktatási és kúltúrális minisztérium lehetne belőle valami ügye az iskolának?

Figyelt kérdés
annyi az egész hogy egy diákról kiderült hogy színtévesztő és nem mehet vizsgázni de a tanuló bőven 40%-át hiányzott az adatt tantárgyból.a tanár azt mondta hogy megadja a kettest neki mivel szintévesztő és nem vizsgázhat.idővel a tanári kar valahogy megoldotta hogy mennyen vizsgázni és mondta a tanár hogy mivel mehet vizsgára irnia kell.holott színtévesztő és közel 60 órát hiányzott.és nem küldte osztályoó vizsgára.szabályos ez???ha küldök levelez az oktatási minisztériumba fognak lépni valamit?????????hozzáteszem 2 diák is szintévesztő az adott osztályban.
2010. ápr. 27. 17:44
 1/2 anonim válasza:
É pont így jártam. 2,5 év után kiderült, és félbe kellet hagyom a szakmai tanulmányaim. Egyébkét nálunk a iskola feladata volt a alkalmassági, de ez el lett mulasztva. Aztán anyámék kiverték a balét. ( egyébkét minden gond nélkül szereltem. Ma is dolgozom így) Aztán két év alatt lett egy lett érettségim. :D
2010. ápr. 27. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
bocs a hibákért, de egy kalap sz.r a billentyűzetem....
2010. ápr. 27. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!