Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » SOS! Szerintetek melyik...

SOS! Szerintetek melyik iskolát válasszam ezek közül?

Figyelt kérdés

Újbudai József Attila Gimnázium, Széchenyi István Gimnázium, Petőfi Sándor Gimnázium, Budai Nagy Antal Gimnázium, Kosztolányi Dezső Gimnázium


5-ös tanuló vagyok. Nem szeretnék szabadidő nélkül, robot módjára tanulni, de azért túl gyenge iskolába se szeretnék kerülni. A legjobb a JAG lenne, de a szüleim félnek, hogy ott túlhajtanám magam. Ti mit gondoltok? A JAG kemény suli?



#továbbtanulás #Budapest #felvételi #József Attila Gimnázium #JAG #Széchenyi István Gimnázium #Petőfi Sándor Gimi #Kosztolányi Dezső Gimi #Budai Nagy Antal Gimi
2016. nov. 1. 18:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A Budai Nagy Antalt semmi képpen :D
2016. nov. 1. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
76%
A Jag egy kemény suli
2016. nov. 2. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Amit te látsz jobbnak!😌 én is így voltam a szüleimmel mégse hallgattam rájuk xD. Most tök jól elvagyok a keményebb suliban, aminél a szüleim azt hitték, hogy túlhajtanám magam.😉
2016. nov. 4. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :)
2016. nov. 6. 16:10
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a JAG. Azért az nem egy túlhajtós iskola, nem is mondanám egy elitképzőnek. aki akar az tud ott tanulni és fel is veszik a felsőoktatásba. A Budai N. A.-ról én se hallottam sok jót...
2016. nov. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
7%
JAG-ba majdnem az osszes ismerosom protekcióval kerult be.. nagyobb a neve, mint valojaban az iskola színvonala.. BNAG-val nincs semmi gond, pont forditva van, mint a JAG. A hírneve rossz, de ahhoz kepest meglepoen jo iskola :)
2016. dec. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
A Kosztolányi jó gimi. Nem olyan hajtós,de azért bőven van követelmény.
2017. febr. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én voltam elbeszélgetésen a Kosztolányi Gimnáziumban, és az összes gimnázium között, nekem ez tűnt a legrosszabbnak. Lekezelő, megalázó stílusban beszéltek velem. Nagyon rossz érzés volt, teljesen kikészültem. Az volt a benyomásom, hogy lenéznek!


Direkt keresték, hogy mibe tudnak belekötni. Dicséretes ötösöm van kémiából, matematikából és fizikából. Belekötöttek az egyik tantárgyba, amelyikből négyesem van. Megalázó megjegyzéseket tettek, hogy miért van négyesem, és ez hogy történhetett meg velem!


Pedig nagyon jó tanuló vagyok, sok oklevelem van, kerületi és országos versenyekről.


Nekem az volt a benyomásom, hogy lenéznek, mert egy másik, nem elit kerületből jöttem (nem élek a Rózsadombon), és direkt el akarnak riasztani, hogy ne járjak oda!


Egyébként, ami a pontokat illeti, nekem 98 pontom van a 100-ból. A "beszélgetést" pedig tudomásom szerint, nem pontozzák. Ezért maradt ez az elriasztásos módszer, csúnyán beszélnek a gyerekkel, hogy aki szerintük nem méltó arra, az ne járjon ebbe a gimnáziumba.


Édesanyám elkísért erre a beszélgetésre. Azt mondta, hogy amikor kijöttem a teremből, az arcom nyúzott volt, és nagyon fehér. Otthon majdnem sírtam, annyira senkinek éreztem magamat.


Édesanyám szerint pontosan ez volt a céljuk.


Egyébként, eddig több jó gimnáziumban szóbeliztem: matematikából, fizikából, kémiából és biológiából. Az összes gimiben a tanárok elégedettek voltak velem és nagyon megdicsértek.

A Kosztolányi gimnázium meg sem közelíti ezeknek a gimnáziumoknak a szintjét!


És, még valami: a Kosztolányiban a "B" bizottságnál voltam "beszélgetésen". Vagy, inkább: megalázáson!

2017. márc. 3. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az elsőhöz, a Budaiba S-E-M-M-I-K-É-P-P-E-N!!!

(Egy odajáró, éppen elmenekülni próbáló)

2017. jún. 28. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!