Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az igaz, hogy a kalocsai...

Az igaz, hogy a kalocsai Szent István gimnáziumban ha nincs elég egyenes tartásom akkor úszásra kell járnom?

Figyelt kérdés
Oda szeretnék jövőre járni, de egy kissé' hanyag tartásom van, és nem szeretnék uszodában lubickolni délutánonként...Ez igaz, vagy csak a tanárnőm szórakozik velünk?

2016. nov. 4. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindenhol gyógytesire és\vagy gyógyúszásra küldik a gyereket, ha valami baj van a gerincével. Én soha nem is hallottam arró az iskoláról, de szerintem ha nincs baj a gerinceddel, akkor nem küldenek el. Ha meg igen, akkor próbálj meg viszonylag egyenesen járni, nem olyan nehéz.:)
2016. nov. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tudsz úszni ?
2016. nov. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem olyan vészes, nem kell minden nap menni
2016. nov. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szia valszeg elküldenek ha nagyon szembetűnő de lehet egy kis nyalizással ki tudod kerülni a kellemetlenséget :D egyébként lehet jól járnál mert sűrű az órarend 17/F írj nevet hátha ismerlek
2016. dec. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

#2 Igen, tudok úszni, 3 évig kötelező volt járnunk :I


Egyébként köszönöm mindenkinek a válaszokat ^^

2016. dec. 5. 18:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!