Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Árpád Tatabánya v. Eötvös Tata?

Árpád Tatabánya v. Eötvös Tata?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

8.os vagyok, kitünő tanuló, németet tanultam eddig, és a matek a fizika és az infó érdekel.

Nem tudok választani a két suli között. Tatára busszal jrnék ki. Szerintetek melyik jobb suli. Személyen tapasztalatokkal segítenétek? Milyenek a tanárok, a továbbtanulási lehetőségek?



2016. nov. 15. 19:00
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Gyere Tatára. :D Lány vagy kérdező? :)
2016. nov. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
igen lany vagyok😃
2016. nov. 17. 15:40
 3/21 anonim ***** válasza:
Énis tatai vagyok:D szerintem Eötvös
2016. nov. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

,nem tudom,aktuális-e még a kérdés,de én azért leírom a véleményemet,biztos,ami biztos. :)

Az Árpád klasszisokkal jobb,mint az Eötvös,mind a tanítás,mind tanárok és a diákok hozzáállása szempontjából(tiszt.kiv.) is.Igaz,hogy az Eötvösnek jó híre van,de negyedannyira sem olyan jó iskola,mint amekkora a felhajtás körülötte.Eléggé lejjebb adta a lécet színvonal terén,a gyerekfegyelmezés nem az erősségük(és a tesitanár egy állat),de közel sem olyan konzervatív,mint az Árpád és ezzel egyetemben jobban ki is bontakozhat az odajáró egyed.Viszont ha azt választod,készülj fel rá,hogy találkozni fogsz pár igen érdekes figurával.Szóval,mint már leírtam,az Árpád sokkal,de sokkal Nekedvalóbb,ha nem vagy egy "partyőrült,halálmenő páwaarc" beállítottságú

2016. nov. 17. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy kérdező? :)
2016. nov. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
14 éves vagyok.
2016. nov. 17. 20:37
 7/21 A kérdező kommentje:

Igen aktuális.

Köszönöm szépen a válaszodat :-)

2016. nov. 17. 20:37
 8/21 anonim ***** válasza:
....
2016. nov. 20. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 Orfeus ***** válasza:

Ha kitűnő vagy akkor Árpád, ez nem is kérdés. Árpád az nehéz iskola, komoly tanárokkal, viszont ha ott jó eredményeid vannak, akkor oda mész egyetemre ahova akarsz.


Úgy képzeld el, mintha összehasonlítanánk az Edutus főiskola műszaki karát a Budapesti Műszaki Egyetemével. Nem kérdés melyik a jobb.


1 osztályt ismertem behatóbban, nagyon sokat meséltek. 5 spanomból 4-nek már diplomája van. 2 BME, 2 pedig Széchenyi, azt hiszem többet nem kell mondanom. És ugye a többiek is továbbmentek szép számban...

2016. nov. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat.

A nyílt nap segített és Árpád matek szakra megyek tovább ha felvesznek.

2016. nov. 22. 17:06
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!