Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen sorrendben legyenek az...

Milyen sorrendben legyenek az iskolák (és tagozatok)?

Figyelt kérdés

Amiket szeretnék megjelölni:

Berzsenyi Dániel - humán és angol-német

Hunfalvy János - angol-japán

Leövey Klára - nyek (és talán info tagozat)

Fasori Evangélikus - általános tagozat

és esetleg a Szent László emelt nyelvi tagozat

(Mindegyik Budapesten)

Szerintetek milyen sorrendben jelöljem meg őket?

Esetleg tudnátok még ezekhez hasonló Bp-i gimiket, ill. ezekről véleményeket mondani?

Előre is köszönöm :)



2016. nov. 20. 20:31
1 2
 11/12 anonim válasza:
56%

Kedves 10. válaszoló, angol szakos vagyok, és nem tudom mivel érdemelte ki ez a szak a szemedben az "iskola szemetese" nevet. Tanulni itt is kell bőven, még nekem is, aki kéttannyelvű iskolát végzett, és egy középfokú nyelvvizsgával a zsebében vágott neki a kilencediknek.Ha jól tudom, hatalmas a túljelentkezés erre a szakra, így aztán pláne megszűrik azt hogy kik is járhatnak ide, nem beszélve a további besoroló tesztekről amiket bejutás után töltünk ki.

Én mindezt összevetve elég nagy sértésnek értem ezt az iskola szemetese dolgot, de nyilván az ember lenézi azt, amit nem is ismer közelebbről. De a legnagyobb baj az hogy még így alkot véleményt róla...

Tisztában vagyok vele hogy az olasz szak milyen megterhelő, járnak oda ismeròseim, és tényleg tisztelem azokat akik ennyi energiát fektetnek egy nyelv megtanulásába. De kérlek ne szóld le úgy más szakát, hogy azt sem tudod, milyen is az valójában. Én is azt hittem lazulni fogok, hogy hátradőlhetek kilencedikben a nyelvvizsgámmal, de rendesen készülnöm kell mint mindenki másnak.

További szép estét neked!


/egyébként az osztályok a következőképpen vannak: B-csak angol C-matek, angol D-rajz, német/

2016. nov. 29. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:

1. szlg

2. bdg

3. lkg

4. hunfalvy


Fasorit nem ismerem:/

Leöveybe járok én szeretem:)

Hunfalvyba jár ismerősöm... rohadt sok órája van és még gyenge is.

2016. dec. 26. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!