Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Gimi vagy közgazdasági szakgim...

Gimi vagy közgazdasági szakgimi? Többi lent. FONTOS!

Figyelt kérdés

5-ös tanuló vagyok.

Melyiket érdemesebb választani? Miért?

Közgazdaságiból ez a suli nyerte el a tetszésemet a legjobban : [link]

Gimiket nem nagyon nézegettem még...

Középiskola után szeretnék majd továbbtanulni felsőoktatásban.

Előre is köszönöm a válszokat.

14/L



2016. dec. 17. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
A műszaki egyetemre járok, nálunk a gimisek lényegesen nagyobb arányban maradtak bent az egyetemen, mint a szakközepesek.
2016. dec. 17. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szakközepekben a föci, kèmia, biosz, fizika csak egy èvig van. Így majd felsőoktatásban ezeknèl a tantárgyaknál nagy hátrányban lennèl. Ha annyira tetszio a közgáz szak, gimi mellett menj el OKJ-re.
2016. dec. 17. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#1 válaszoló.

Megkèrdezhetnèm hogy milyen szakon van az egyetemen?

2016. dec. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Kettes! Nem igazan igy van mert en kozgazdasagi szakgimnaziumba jarok es mindegyik szaknak egy evig komplex termeszettudomanya van (kemia, fizika, foci, biosz), es utana 10.-tol a 4tantargy kozul fel lesz osztva ki mit tanul, attol fuggoen hogy melyik szakhoz mi kapcsolodik jobban.

A kerdeshez kapcsolodoan annyit mondok hogy en ezt csak ajanlani tudom.

2016. dec. 17. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem a Károlyit akarom ócsárolni (jól menedzseli magát), de szerintem jobban jársz egy erősebb gimivel. Persze sok minden függ a januárban megírt központi írásbelidtől. Én egy gyengébb gimiből mentem a Corvinusra és simán elvégeztem. Ami előnyük volt a szakközepeseknek azt simán be lehetett hozni, viszont a matekon nagyon sokan elvéreztek.
2016. dec. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!