Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Debreceni Egyetem mindig...

A Debreceni Egyetem mindig ekkora hulladék volt az orvosi kart leszámítva?

Figyelt kérdés
TTK, MK, IK, GTK, mindegyik egytől egyig nulla színvonalú képzést ad. Tanulni alig kell, a hallgatók folyton csak buliznak és így is átmennek a legtöbb tárgyból. Az itt szerzett diplomák értéke 0, ráadásul gyakorlati tudás alig van mögötte. Az infrastruktúra kritikán aluli. A kommunikáció szakosok uralják a HÖK-öt. Mi értelme ennek az egyetemnek ennyi szakkal, miért nem csukják be az egészet? Én meg komolyan azt hittem, hogy ez nagy múltú, színvonalas egyetem...komolyan, a hallgatók 80%-a csak bulizni jár oda...aztán csak halasztgatják az éveket, hogy minél tovább maradhassanak ott, mivel a vége fele rájönnek, hogy a diplomájuk semmit sem fog érni. Miért nem tesz valamit ellene a kormány? Egy hatalmas méretű bulikomplexum működik ott Debrecenben, erre szórják a pénzt.
2017. jan. 5. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát kérdező, nagyon tehetséges lehetsz, ha az összes szakot elvégezted az összes karon, hogy ezt így tudod, tapasztalatból.
2017. jan. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Minden szakról van ismerősöm és ez a véleményük nekik is.
2017. jan. 5. 18:16
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem az a tapasztalatom,hogy orvosin,jogon tanulnak,némelyik mérnökin.A többi szakon az tanul igazán,aki tényleg jó szeretne lenni a szakmában,egyébként simán eltengenek az emberek.
2017. jan. 5. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nagyon süllyed!


Röhejes az oktatás. Az ország szégyene!!!

2017. jan. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem most tetted fel a kerdest ,de azert irok.

En ugyan btk-ra jarok (nyelvszak) de szerintem nem kellene ennyire altalanositanod.


Nekem vannak ismerosok tobb szakrol es egyikojuk sem mondott ilyen velemenyt mint a te ismeroseid.Pedig ttk-s ismerosom is van.IK-s ismerosom sem mondott semmi ilyet.

En ugy latom hogy nem a szaktol vagy egyetemtol fugg kizarolag a bulizas mennyisege.A hallgatotol fugg szerintem sokkal inkabb.Nekem a legtobb itteni ismerosom szorgalmas es nem bulizni jarnak ide.Meg ha alapvetoen szeretnek is szorakozni ,nincs ra nagyon sok idejuk es mivel a vizsgaikat is komolyan veszik vagy egyaltalan nem mennek bulizni pl. vizsgak elott vagy csak kevesebbet.De meg a zh-kra is keszulnek.


Az egy masik kerdes hogy van akinek tobb szakja van igy nem biztos hogy mindig mindent ossze tudnak egyeztetni.De ez mas tema.


Bar btk-t nem irtal , de nekem van ismerosom aki meg nem is vegzett de mar dolgozni is tudott ,a szakhoz kapcsolodo teruleten.Es nem alacsony fizetesert.


Szerintem butasag altalanositani ,az hogy ki mennyit bulizik az az egyentol fugg.

En ugy gondolom hogy lusta bulizos tipus mas egyetemen is van raadasul akinek nem megy es nem tesz erte elobb-utobb kihullik.


Es par ember velemenyere nem kell epiteni.

Nemcsak azok a karok vannak itt amugy se amikrol a kerdesedben szo volt.

2017. jan. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!