Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Orvostan hallgatók, egyetem...

Orvostan hallgatók, egyetem mellett van időtök délutáni edzésre/programra stb. járni?

Figyelt kérdés

Hogy ha minden jól megy jövőre megyek orvosira de jelenleg sportolok egy csapatban és ha lehetséges nem szeretném abbahagyni.

Nem azt kérdezem hogy tanulás mellett lesz e rá időm mert nem annyira komoly sport hogy sok energiát bele kell fektetnem inkább kikapcsolódás. Arra lennék kíváncsi hogy mennyi esély van rá hogy egy (vagy esetleg kettő) nap egy héten tudnék úgy edzésre menni hogy ahhoz olyan fél öt körül kéne végeznem az óráimmal. Vagy esély sincs rá mert minden nap későig vannak órák? Nektek átlagosan meddig vannak óráitok?

Nagyon sok ismerősöm mondta hogy mondjak le róla mert az orvosisoknak este hatig óráik vannak, de gondoltam megkérdezek olyanokat is akiknek már van tapasztalatuk az orvosin.

Köszönöm előre is a válaszokat :)



2016. dec. 29. 11:09
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!