Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Most szombaton felvételi,...

Most szombaton felvételi, akik most írják vagy akik már eddig írták ti otthon maradtatok előtte, hogy tanuljatok? Ha igen hány napot?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodom hogy lehet hogy már holnap nem mennék suliba és inkább tanulnék mert nem a legjobban mennek a feladatok a matek 20-25 pont korul a magyar az jobban az 30-40, szerintetek menjek még suliba és elég csak mondjuk csutortok penteken itthon maradnom vagy ne menjek? Eddig is tanultam minden hetvegen es elokeszitore is jarok es persze ha van idom akkor hetkozben is gyakoroltam

2017. jan. 16. 16:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Én is felvételizem, de nekem egyáltalán nincs szükségem pár nap tanulásra... Szerintem azért annyira nem vészes :D Ha eddig minden hétvégén tanultál, és jársz előkészítőre, akkor mennie kéne.
2017. jan. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is megyek suliba minden nap, pénteken pedig két matek, 2 magyarom lesz, direkt felvételis. De pénteken még edzésre is megyek szerintem :D

Valóban, ha nem ebben a két hétben kezdtél el készülni, akkor az a három nap màr nem oszt nem szoroz.

2017. jan. 16. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk a tanárok nagyon pipák voltak azokra, akik otthon maradtak előtte héten.

Amúgy szerintem kicsit szánalmas is. Ennyire nem kell túlaggódni a dolgot. Nem ebben a három napban kellene felkészülni.

2017. jan. 16. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!