Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A békéscsabai Gépészeti...

A békéscsabai Gépészeti Szakgimnáziumba milyen átlaggal lehet bekerülni?

Figyelt kérdés
Mennyire nehéz a suli? Mennyire készít fel az érettségire?

#Békéscsaba-gépészeti-szakgimnázium-továbbtanulás
2017. jan. 22. 13:32
 1/2 anonim ***** válasza:

En csak azt mondanam(bocsi az ekezetert) amit hallottam az ismeroseimtol:

Teli van kockakkal, tipikus sznobokkal. Kozepes suli. Akit en ismerek, szereti, persze nem akarom lealacsonyitani. De ismerek olyat is, aki borzalmasan erezte magat ott az evek alatt..az oktatasrol nem tudok beszamolni.Azzal szamolni kell, hogy majdhogynem fiu suli. Kolija tudtommal nincs. Sok sikert :)

2017. jan. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
50%
Jómagam is oda járok. És ,ha infó, vagy gépész szakra akarsz jönni akkor a megyében ez a legjobb hely. Szakmai tantárgyakból nagyon erős és nem csak dobálózok a szavakkal de tényleg. Mondjuk az igaz ,hogy nagyon sok fiú van de a mostani tanévben lett két rendész osztály szóval most már nem teljesen fiú suli... Én 4.2-4.3-al jutottam be. De most szerintem még jobban túljelentkezés van. Ja és az előzőnek... Kocka suli aha persze itt legalább van diákélet és nem robotot csinálnak az emberből mint pár gimiben. Ja és még ami fontos ,hogy a matek nagyon nehéz mondjuk attól is függ melyik tanárt kapod meg a 4 közül. De a matek tényleg nehéz
2017. jan. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!