Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budapesten vallasos iskolak?...

Budapesten vallasos iskolak? Amik nem annyira erosek mint pl a Szent Margit vagy Szent Imre

Figyelt kérdés

2017. jan. 24. 20:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
vallásos suliba legfeljebb abba a hideg fos helyen tanítanak meg rendesen "imádkozni".
2017. jan. 24. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Nem az imadkozas a legfobb teny nalam, persze az is szamit de nem ennyire
2017. jan. 24. 22:12
 3/11 anonim válasza:
amiket te írtál, azok katolikus iskolák, de mivel a kérdés a vallásos sulikra irányul ajánlom a Baármadast és a Lónyait, bár mind a kettő református
2017. jan. 25. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem baj ha reformatus, csak nem ismertem eddig egy reformatus iskolat se. Roviden meselnel egy kicsit az ottani kozossegekrol? Milyenek a tanarok illetve gyerekek? Es mennyire eros iskola?
2017. jan. 25. 20:49
 5/11 anonim válasza:

mind a 2 suliban nagyon kedvesek a tanárok, a diákok közül pedig többet is ismerek, mindenki azt mondja, hogy jó a közösség, a hangulat

arra vonatkozóan pedig, hogy mennyire erősek elég sok infót találsz az adott iskola honlapján

2017. febr. 12. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
A szent imre szerinted nem erős??! :D
2017. febr. 28. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Olvasd el ujra :D
2017. febr. 28. 21:34
 8/11 anonim ***** válasza:
Elolvastam, nem annyira erősek mint pl (...) a szent imre. Jóvanna én a nem erőst arra értettem amire te a nem annyira erőst :D meg egyébként pesten katolikusok közül sztem a szent imre a legerősebb, szval nemcsak nem annyir erős :P (vagy a piar, de az 6-osztályos és fiú)
2017. márc. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Bocs, megint félreértelmeztem :D a vallásosba beletartozik a reformatus is, szval a deák téri erősebb, bocsi :P
2017. márc. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Vagy az evangélikus? Mindegy, keresztény :D (bocs, befejeztem :) )
2017. márc. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!