Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha az idén felvesznek egy...

Ha az idén felvesznek egy geyetemi szakra államilag finanszírozottan, akkor hogyan tudok belekezdeni egy másik szakba? Úgy értem, hogy kettőt végeznék egyszerre.

Figyelt kérdés

Azt hallottam, hogy ha fél, vagy egy éven belül elkezdek egy másik szakot, akkor az nem esik kívül azon az időkorláton, amit az állam még finanszíroz?

De hogyan tehetem meg ezt? Mikor kell második szakra felvételizni? Hogyan dől el, hjogy felvesznek-e? Csak azon az egyetemen lehet, ahová idén felvesznek?

Írjon, aki tud erről valamit. Köszi


2010. máj. 7. 20:40
 1/1 anonim ***** válasza:
Jövő februárban beadod a felvételit ugyanúgy, ahogy idén. Ugyanúgy is dől el. Akárhová felvételizhetsz, a két helyen eltöltött féléved egynek fog számítani. Egyébként az om.hu-n van róla infó, ha jól emlékszem, az ottani gyakori kérdések között, de ne haragudj, azt nincs erőm megkeresni.
2010. máj. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!