Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » OKJ - Ha elmegyek egy okj-s...

OKJ - Ha elmegyek egy okj-s képzésre el tudom végezni államilag finanszírozottan, ha a hétvégi képzést választom?

Figyelt kérdés

Tehát arra gondolok,hogy nem a hétfőtől péntekig 8-16ig féle képzésre megyek,hanem arra ami hétvégén esetleg hétköznap az esti órákban van,akkoris el tudom-e végezni finanszírozottan? Sajnos nem tudom pontosan mi a neve,talán iskolarendszerű és felnőttképzés iskolarendszeren kívül?

Mert azt tudom,hogy van ahol van államilag finanszírozott tanulási lehetőség,csak azt nem tudom,hogy ez érvényes-e akkor is,ha nem a "nappali" (H-P) képzésre akarok menni,hanem a hétvégire. Szerintetek?


2011. júl. 23. 09:49
 1/2 anonim ***** válasza:

Arra nem

vonatkozik

2018. júl. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

A hétvégi

az fizetős

2018. júl. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!