Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyenek a Waldorf általánossu...

Milyenek a Waldorf általánossulik?

Figyelt kérdés
2010. jún. 24. 22:11
 1/4 czibles ***** válasza:
100%

kb mint ebben a viccben:

[link]

2010. jún. 25. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Mindenki azt mondja hogy szar meg fogyik járnak...-.-de ez nem igaz csak egyszerűen egyesek nembirják felfogni hogy máshogy tanulnak ott a gyerkek...
2011. jan. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van jó meg rossz oldala is. Anyukámnak (zongoratanár) több tanítványa is oda jár, szóval vannak tapasztalatok. (én normál iskolába járok)

A gyerekpátyolgatás nagyon megy nekik. Ez odáig jó hogy nem terrorizálják szegényeket (mint engem anno, hogy nem szabad sírni, meg tartás, fegyelem, stb...) viszont annyira függenek ezek a gyerekek a felnőttektől hogy pár év múlva nem tudnak (nem mernek) elmenni egyedül egy boltba pl. Az oktatás meg borzalom, mondogatják hogy kompetenciát fejleszt - de nem sok sikerrel. Semmi helyesírás, tájékozottság, önfegyelem, szóval borzalom az egész. Aki ilyen intézménybe jár annak később meggyűlik a baja az érettségivel. Ja, és az kihagytam hogy elég erős vallásoktatás is folyik az ilyen intézményekben.

2011. jún. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szuperek. Igaz, nincs tökéletes iskola, de ez jobb, mint az állami sulik.
2011. jún. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!